Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj? - Gyere el rendezvényünkre!

írta Neptun, 2018. április 17–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

MEGHÍVÓ
Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ

Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj?

Kíváncsi vagy korábbi díjazottak beszámolójára?

Tudod, hogy a TDK dolgozatod alapja lehet a szakdolgozatodnak?

Ha kíváncsi vagy a válaszokra, és szeretnél részt venni Tudományos Diákköri Konferencián, vagy érdekel, hogy mások hogyan készültek fel a megmérettetésre, valamint milyen előnyökkel jár a részvétel, gyere el rendezvényünkre!

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ 2018. április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

Találkozhatsz Doszpoly Petronella alapszakos hallgatóval, aki több befejezett és folyamatban levő TDK dolgozattal büszkélkedhet, valamint Lengyel Levente PhD hallgatóval, aki OTDK I. helyezést ért el.

Az előadáson és az azt követő kötetlen beszélgetésen megosztják tapasztalataikat, valamint válaszolnak a felmerülő kérdésekre.

Szeretettel várunk!

Horváth Krisztián

Doszpoly Petronella

Lengyel Levente

a FŐNIX-ME projekt csapatának tagja

alapszakos közgazdász  hallgató

E-mail: prkrisz@uni-miskolc.hu

• Öt éves rekordot döntött a Miskolci Egyetem

Öt éves rekordot döntött a Miskolci Egyetem • 21 napja

Tovább emelte népszerűségét a Miskolci Egyetem, több éves rekordot döntött a felvettek száma – derül ki a 2018. július 25-én közzétett ponthatárok első értékeléséből. A Miskolci Egyetemre felvett hallgatók száma a tavalyihoz képest közel 2 százalékkal emelkedett, amivel várhatóan a felsőoktatási intézmények között országosan is az élmezőnyben foglalunk helyet.

• EFOP doktori interjú

EFOP doktori interjú • 42 napja

Hosszú távú fejlesztési program indult a Miskolci Egyetemen, mely pályázati forrásból biztosítja az Egyetem kutatási fókuszainak az Intelligens Szakosodási Stratégia célrendszereihez való jobb illesztését, a kutatási rendszer belső működésének átalakítását, valamint a kutatói utánpótlás biztosítását.

• Szalamander - Elbúcsúztak a várostól egyetemünk végzős hallgatói

Szalamander - Elbúcsúztak a várostól egyetemünk végzős hallgatói • 48 napja

Régi selmeci hagyomány, hogy szalamanderrel, azaz fáklyás felvonulással búcsúznak a Várostól és a Campustól a valétáló hallgatók – így köszönik meg az itt eltöltött éveket. A 2018-ban valétáló bányász-, kohász-, gépész-, jogász-, gazdász-, bölcsész- és egészségügyis hallgatók látványos, selmeci hagyományokat idéző búcsúünnepsége június 27-én este zajlott.

• Egyetemünkön ülésezett az FDSZ

Egyetemünkön ülésezett az FDSZ • 62 napja

Június 14-én kibővített küldöttértekezletet tartott a Miskolci Egyetemen a Felsőoktatásban Dolgozók Szakszervezete (FDSZ). Az ülést Dr. Dabasi - Halász Zsuzsanna nyitotta meg, aki amellett, hogy Egyetemünk oktatója, a Szakszervezet miskolci elnöki posztját is betölti.

Rada János