Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj? - Gyere el rendezvényünkre!

írta Neptun, 2018. április 17–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

MEGHÍVÓ
Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ

Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj?

Kíváncsi vagy korábbi díjazottak beszámolójára?

Tudod, hogy a TDK dolgozatod alapja lehet a szakdolgozatodnak?

Ha kíváncsi vagy a válaszokra, és szeretnél részt venni Tudományos Diákköri Konferencián, vagy érdekel, hogy mások hogyan készültek fel a megmérettetésre, valamint milyen előnyökkel jár a részvétel, gyere el rendezvényünkre!

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ 2018. április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

Találkozhatsz Doszpoly Petronella alapszakos hallgatóval, aki több befejezett és folyamatban levő TDK dolgozattal büszkélkedhet, valamint Lengyel Levente PhD hallgatóval, aki OTDK I. helyezést ért el.

Az előadáson és az azt követő kötetlen beszélgetésen megosztják tapasztalataikat, valamint válaszolnak a felmerülő kérdésekre.

Szeretettel várunk!

Horváth Krisztián

Doszpoly Petronella

Lengyel Levente

a FŐNIX-ME projekt csapatának tagja

alapszakos közgazdász  hallgató

E-mail: prkrisz@uni-miskolc.hu

• Hajnal József Mákdobáló című regényének könyvbemutatója

Hajnal József Mákdobáló című regényének könyvbemutatója • 5 napja

Október 10-én volt Hajnal József – egykori egyetemi hallgató – Mákdobáló című könyvének bemutatója a Miskolci Egyetem Könyvtárában. A beszélgetést Tóth Evelin vezette, a műből pedig az Egy Maszk tagjai olvastak fel részleteket.

• Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen

Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen • 21 napja

A Világélelmezési napot minden évben október 16-án több mint 150 országban megtartják. Ehhez a fontos és nemes eseményhez csatlakozik október 16-án és 17-én (9.00-14.00h között) a Miskolci Egyetem is.

• Idén is vár a Kutatók Éjszakája

Idén is vár a Kutatók Éjszakája • 28 napja

A szeptember végi időszaknak immáron évek óta elengedhetetlen kelléke a Kutatók Éjszakája megrendezése. A rendezvény egy Európa-szerte lebonyolításra kerülő ingyenes eseménysorozat, amely a tudomány és a kutatói életpálya népszerűsítésére szolgál. Egyetemünkön szeptember 28-án (17-23h) rendezik meg.

• Miskolci Egyetemi Sportnap 2018

Miskolci Egyetemi Sportnap 2018 • 40 napja

A Miskolci Egyetem intézményi sportirodája idén is megszervezi 2018. szeptember 19-én a XIX. Miskolci Egyetemi Sportnapot, a hagyományok szerint kötelezően sporttal töltendő tanítás nélküli munkanap keretében.

Rada János