MEAFC-Oroszlány 75-76

írta MEAFC, 2018. május 14–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Közel telt ház előtt játszott végletekig kiélezett mérkőzést a MEAFC kosárlabda csapata. A bajnoki elődöntőbe jutásért vívott párharc második felvonását hihetetlen izgalmak között végül egyetlen ponttal a vendég oroszlányiak nyerték.

MEAFC-Oroszlány 75-76

A mindent eldöntő harmadik mérkőzés pénteken lesz Oroszlányban. Végeredmény: MEAFC-Oroszlány 75-76.

• Nemzeti Díjat nyert a Miskolci Egyetem minőségfejlesztési oktatási programja

Nemzeti Díjat nyert a Miskolci Egyetem minőségfejlesztési oktatási programja • 15 órája

Nemzeti Díjat nyert a Miskolci Egyetem minőségfejlesztési oktatási programja. A Nemzeti Zsűri döntése alapján az oktatási szférában működő szervezetek kategóriában egyedüliként a Miskolci Egyetem lett Nemzeti Díj-nyertes a „Teljes hallgatói életciklust lefedő tanulástámogatási rendszer a régió szolgálatában” elnevezésű pályázattal.

• Nemzetközi konferencia az Állam- és Jogtudományi Karon

Nemzetközi konferencia az Állam- és Jogtudományi Karon • 4 napja

„Mediáció és Gazdasági Konfliktusok a Mediátor szerepe a Compliance intézkedéseknél” c. nemzetközi konferencián a téma német, román és magyar szakértői tartottak előadást, három témakör mentén megvitatva a felmerülő kérdéseket november 8-án az Állam- és Jogtudományi Karon.

• Az 1956-os forradalomra emlékeztünk

Az 1956-os forradalomra emlékeztünk • 15 napja

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 62. évfordulója alkalmából rendezett megemlékezést a Miskolci Egyetem október 19-én.

• Vegyészmérnök alapszak indul a Miskolci Egyetemen

Vegyészmérnök alapszak indul a Miskolci Egyetemen • 16 napja

2019 szeptemberétől már vegyészmérnököket is képeznek a Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Karán. A vegyészképzés népszerűsítése érdekében november 14-én a Miskolci Egyetem díszaulájában Vegyipari Pályaorientációs Napot rendeznek az általános- és középiskolás diákok számára.

Rada János