A DVTK és a Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzata együttműködési megállapodása

írta Boldizsár Csongor, 2014. május 21–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A DVTK és a Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzata együttműködési megállapodást írt alá április 17.-én. A Diósgyőri Klub részéről Káli Csaba, a ME-HÖK részéről Szabady Szabolcs, elnök szignózta a papírokat.

Káli Csaba elmondta, a megállapodás lényege, hogy a Miskolci Egyetem diáksága kedvezményes áron juthasson a Ligakupa, Magyar kupa és a bajnoki mérkőzések jegyeihez. A továbbiakban kifejtette, hogy az egyetem hatalmas felvevő bázis az egyesület számára és a fiatalság szórakoztatása mindig is kiemelt fontosságú cél volt számukra. Szabady Szabolcs, reagálva az előtte elhangzottakra, egy régóta várt álom beteljesüléséről beszélt. Borsodban mindenki szereti és egy picit magáénak is érzi a labdarúgást, ezért reméli, hogy minél többen élnek majd a megállapodás adta lehetőségekkel és kedvezményekkel.

A 20-as előadóban rögtönzött ankétot is tartott a csapat, 3 meghívott játékossal: Kádár Tamás, Eperjesi Gábor, és Nikházi Márk, valamint a vezetőedző Tomiszlav Szivics válaszolt a hallgatóság kérdéseire.

Nagy Tomi