Cementipari szakemberképzés a Miskolci Egyetemen

írta Kiss Viktor, 2014. május 29–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Együttműködési megállapodást írt alá a Magyar Cementipari Szövetség és a Miskolci Egyetem május 6-án.

Cementipari szakemberképzés a Miskolci Egyetemen
Az építőipar fejlődésének felgyorsulása és az állandóan változó iparág eredményezte azt az együttműködést, amelynek keretében a szakmai és felsőfokú szakemberképzés összefogással segíti versenyképes és naprakész tudáshoz, tapasztalathoz az oktatási rendszerből kikerülő frissen végzett szakembereket.

Az együttműködésről további részletek olvashatók a(z)www.uni-miskolc.hu oldalon.