Cementipari szakemberképzés a Miskolci Egyetemen

írta Kiss Viktor, 2014. május 29–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Együttműködési megállapodást írt alá a Magyar Cementipari Szövetség és a Miskolci Egyetem május 6-án.

Cementipari szakemberképzés a Miskolci Egyetemen
Az építőipar fejlődésének felgyorsulása és az állandóan változó iparág eredményezte azt az együttműködést, amelynek keretében a szakmai és felsőfokú szakemberképzés összefogással segíti versenyképes és naprakész tudáshoz, tapasztalathoz az oktatási rendszerből kikerülő frissen végzett szakembereket.

Az együttműködésről további részletek olvashatók a(z)www.uni-miskolc.hu oldalon.

• Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon

Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon • 11 órája

A Miskolci Diákotthon Kft. Nemzeti Tanúsító védjegyes legmagasabb minősítésű ifjúsági szálláshelye az UNI-HOTEL Diákotthon Traveller Review Award díjazott lett a 2020-as évben.

• Ismerkedés az 5G-vel

Ismerkedés az 5G-vel • 28 napja

November 20-án az 5G-ről láthatott érdekes előadást a Miskolci Egyetem könyvtárának Disputa terében minden érdeklődő, a Vodafone alkalmazottjainak előadásában. Az előadást Hegyi Barnabás – villamosmérnök -, valamint Emri Dávid – folyamat- és innovációmenedzsment – tartotta.

• Adventi üzenet az Ökumenikus Egyetemi Lelkészségtől

Adventi üzenet az Ökumenikus Egyetemi Lelkészségtől • 28 napja

A Miskolci Egyetemen immáron 13 éve működik az Egyetemi Lelkészség. Ökumenikus mini-intézmény lévén, négy felekezet (római és görög katolikus, református és evangélikus) munkáját fogja össze. Az önállóság fenntartása mellett minden közösen végezhető tevékenységet együtt szerveznek a lelkészek.

• A Miskolci Egyetem Épületeinek kialakulása

A Miskolci Egyetem Épületeinek kialakulása • 29 napja

Egyetemünk mai képének kialakulása hosszas folyamat volt, mely sokszor politikai és más egyéb okok miatt sok fennakadásba ütközött, de eredménye megkérdőjelezhetetlen, hiszen a tavalyi évben is a Miskolci Egyetem nyerte el az ország legszebb campusa címet.