Minden eddigi látogatói rekordot megdöntött az idei EFOTT!!

írta Kiss Viktor, 2014. július 23–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Érdekességek - A 2014-es EFOTT számokban: Az ötnapos rendezvényre összesen 91 193-an váltottak jegyet, amivel a fesztivál megdöntötte tavalyi, 88 ezres rekordját.

Minden eddigi látogatói rekordot megdöntött az idei EFOTT!!

A 11 zenei színpadot is befogadó 16 hektárnyi területet öt és fél kilométernyi kerítés vette körbe és 1500 stábtag gondoskodott a találkozó zökkenőmentes lebonyolításáról. Az egészségügyi sátrat nagyjából kétszázan keresték fel, közülük negyvenen szorultak komolyabb ellátásra. A fejfájás volt a fesztiválozók leggyakoribb problémája, másoknak a cipő törte fel a lábát, ám a legtöbben csak lelki támogatásra szorultak.

Ti ott voltatok az EFOTT-on? Ha igen, hogy éreztétek magatokat? :)

Írjátok meg nekünk a facebook oldalunkon!
www.facebook.com/me.megazin

• TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15)

TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15) • 14 napja

Csaba Tibor (Tibes) népszerű zenész, dalszerző-rapper az Alvajárók ébredése és egyéb nagysikerű dalok szerzője, előadója október 15-én koncertet ad a ROCKWELL KLUB előtti szabadtéri színpadon. Gyere te is, ott a helyed! Belépés:INGYENES!

• Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18.

Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18. • 16 napja

Élelmezési Világnap (World Food Day): egy nap, melyet világszerte ünnepelnek. Egy esemény, amire világszerte odafigyelnek - részben magyar emberek 40 évvel ezelőtti kezdeményezésének köszönhetően! Őrizzük meg ezt a szellemiséget, és az Élelmezési Világnap alkalmából rendezzünk egy eredményes gyűjtést a Miskolci Egyetemen október 16-17-18-án!

• Észak Állásbörze

Észak Állásbörze • 16 napja

Másodszor rendezték meg a Miskolci Egyetemen az Észak Állásbörze, amely a tavalyihoz hasonló sikert hozott: a többtucatnyi munkát kínáló cég, vállalkozás standjait sok százan keresték fel. Sokan már munkaszerződés konkrét ígéretével távoztak az állásbörzéről, mások több kedvező ajánlat közül választhatnak majd.

• Katonai Toborzóiroda nyílt a Miskolci Egyetemen

Katonai Toborzóiroda nyílt a Miskolci Egyetemen • 30 napja

Szeptember 16-án a Magyar Honvédség átadta a Miskolci Egyetemen kialakított toborzóirodáját, ahol folyamatosan várják a katonai szolgálati formák iránt érdeklődőket.