Minden eddigi látogatói rekordot megdöntött az idei EFOTT!!

írta Kiss Viktor, 2014. július 23–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Érdekességek - A 2014-es EFOTT számokban: Az ötnapos rendezvényre összesen 91 193-an váltottak jegyet, amivel a fesztivál megdöntötte tavalyi, 88 ezres rekordját.

Minden eddigi látogatói rekordot megdöntött az idei EFOTT!!

A 11 zenei színpadot is befogadó 16 hektárnyi területet öt és fél kilométernyi kerítés vette körbe és 1500 stábtag gondoskodott a találkozó zökkenőmentes lebonyolításáról. Az egészségügyi sátrat nagyjából kétszázan keresték fel, közülük negyvenen szorultak komolyabb ellátásra. A fejfájás volt a fesztiválozók leggyakoribb problémája, másoknak a cipő törte fel a lábát, ám a legtöbben csak lelki támogatásra szorultak.

Ti ott voltatok az EFOTT-on? Ha igen, hogy éreztétek magatokat? :)

Írjátok meg nekünk a facebook oldalunkon!
www.facebook.com/me.megazin

• Rangos nemzetközi díjat nyert a Műszaki Földtudományi Kar „Grow Observatory” projektje

Rangos nemzetközi díjat nyert a Műszaki Földtudományi Kar „Grow Observatory” projektje • 4 napja

Jelentős elismerést kapott a Miskolci Egyetem részvételével futó nemzetközi Horizon 2020 kutatási pályázat, az Európai Földtulajdonosok Szövetsége (European Landowner’ Organization) „Land and soil management” díját ugyanis az idén a „Grow Observatory” projekt kapta.

• Országos Miskolci Jogi Disputa Verseny

Országos Miskolci Jogi Disputa Verseny • 13 napja

2019. március 28-29-én a Miskolci Egyetem Állam-és Jogtudományi Karán megrendezésre került az első Országos Miskolci Jogi Disputa Verseny.

• Kormányhivatali nyílt napot tartottak egyetemistáknak

Kormányhivatali nyílt napot tartottak egyetemistáknak • 14 napja

Március 21-én a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Nyílt napot tartott egyetemisták részére, amely immár nyolc éves hagyományra tekint vissza.

• Interjú Dr. Szabó-Tóth Kingával

Interjú Dr. Szabó-Tóth Kingával • 16 napja

Dr. Szabó-Tóth Kinga szociológussal, az Alkalmazott Társadalomtudományok Intézetének vezetőjével, nemzetközi dékánhelyettessel ültünk le beszélgetni az oktatási módszertanokról, a hallgatóság bevonásáról, az intézet megújulásáról.