Ismét a Miskolci Egyetemé lett a legszebb campus az országban!

írta Konyári György, 2019. március 27–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Immár másodszor nyerte el a Miskolci Egyetem „Az ország legszebb campusa” címet az eduline.hu szavazásán, ahol öt napig lehetett szavazni az ország 11 nagy egyetemére, és ez idő alatt összesen 22 300 szavazat érkezett.

Ismét a Miskolci Egyetemé lett a legszebb campus az országban!

A Miskolci Egyetem 6747 szavazattal végzett az első helyen, maga mögé utasítva a Debreceni Egyetemet 5961 szavazattal, illetve a Pécsi Tudományegyetemet 2 932 szavazattal.

A Dudujka völgyben elterülő egyetemváros valóban gyönyörű környezetet biztosít az itt tanulók és dolgozók számára, de az eredmény nem csak azt bizonyítja, hogy valóban a miénk a legszebb campus az országban, de azt is, hogy ha kell, össze tud fogni az egyetem és a város polgársága.

Köszönjük szépen mindenkinek, aki a Miskolci Egyetem campusára szavazott, és külön köszönet a minap.hu-nak és a boon.hu-nak a segítségért!