Ismét a Miskolci Egyetemé lett a legszebb campus az országban!

írta Konyári György, 2019. március 27–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Immár másodszor nyerte el a Miskolci Egyetem „Az ország legszebb campusa” címet az eduline.hu szavazásán, ahol öt napig lehetett szavazni az ország 11 nagy egyetemére, és ez idő alatt összesen 22 300 szavazat érkezett.

Ismét a Miskolci Egyetemé lett a legszebb campus az országban!

A Miskolci Egyetem 6747 szavazattal végzett az első helyen, maga mögé utasítva a Debreceni Egyetemet 5961 szavazattal, illetve a Pécsi Tudományegyetemet 2 932 szavazattal.

A Dudujka völgyben elterülő egyetemváros valóban gyönyörű környezetet biztosít az itt tanulók és dolgozók számára, de az eredmény nem csak azt bizonyítja, hogy valóban a miénk a legszebb campus az országban, de azt is, hogy ha kell, össze tud fogni az egyetem és a város polgársága.

Köszönjük szépen mindenkinek, aki a Miskolci Egyetem campusára szavazott, és külön köszönet a minap.hu-nak és a boon.hu-nak a segítségért!

• Számos jelenlegi és egykori oktatónk kapott kitüntetést Miskolc város napján

Számos jelenlegi és egykori oktatónk kapott kitüntetést Miskolc város napján • 9 napja

Régi hagyomány, hogy május 11-én, Miskolc város napján a város kitüntetésekkel ismeri el a miskolci polgárok és szervezetek kiemelkedő munkáját. Az idei kitüntetettek között kiemelkedően sok, 11 fő nem csak a városnak, de egyetemünknek is egykori vagy jelenlegi polgára.

• Sajtómeghívó - Védőmaszkok átadása a Viola Időskorúak Otthonában

Sajtómeghívó - Védőmaszkok átadása a Viola Időskorúak Otthonában • 11 napja

A Miskolci Egyetem Egészségügyi Kara a jelenlegi veszélyhelyzetben a társadalmi felelősségvállalás jegyében - az önkéntes hallgatói segítő munkán túl – közvetítő szerepet is vállal a civil szervezetek között.

• A járványügyi helyzetben is folyamatos a toborzás

A járványügyi helyzetben is folyamatos a toborzás • 27 napja

A Magyar Honvédség a koronavírus járvány miatt egyik napról a másikra munkájukat vesztett embereknek is szeretne alternatívát kínálni.

• Egy miskolci az első százezerben...

Egy miskolci az első százezerben... • 56 napja

A Magyar Tudomány 2020. februári számában Gimesi Júlia beszámol a PLOS Biology című lapban 2019 őszén publikált elemzésről, aminek csatolmányában néven nevezik a „világ 100.000 legjobb kutatóját”. Az adatbankban találunk egyéb miskolci vonatkozásokat is.