Benkő Tibor honvédelmi miniszter tartott előadást a Miskolci Egyetemen

írta Uni-Miskolc.hu, Kiss Viktor, 2019. december 10–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Dr. Benkő Tibor honvédelmi miniszter tartott előadást a „Zrínyi 2026” Honvédelmi és haderő-fejlesztési programról december 2-án a Miskolci Egyetemen.

Benkő Tibor honvédelmi miniszter tartott előadást a Miskolci Egyetemen

A haza védelme össztársadalmi ügy - hangsúlyozta Benkő Tibor honvédelmi miniszter december 2-án a „Zrínyi 2026” Honvédelmi és haderő-fejlesztési programról tartott előadásában a Miskolci Egyetemen.

A nagy érdeklődés övezte rendezvényen középiskolások és egyetemi hallgatók mellett a megye, a város, az egyetem és a honvédség vezetői is részt vettek, valamint a III. előadó előtt a legmodernebb haditechnikai eszközökkel is megismerkedhettek az érdeklődők, illetve a honvédséggel kapcsolatosan is informálódhattak a látogatók.