Újra nyitva a Toborzó Iroda a Miskolci Egyetemen

írta Sajtóközlemény, 2020. szeptember 15–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Újra nyitva a Toborzó Iroda a Miskolci Egyetemen

Szeptember 14-től újra kinyitotta kapuit az egyetemi toborzó iroda, mely március közepe óta, a járványügyi helyzet kirobbanásától nem fogadott ügyfeleket. Most azonban, a higiéniás protokoll- szabályainak betartása mellett, újra várja, a katonai pálya iránt érdeklődő hallgatókat. A speciálisan a felsőoktatásban tanuló korosztályt megszólító iroda, az A/1-es épület 1. emeletén, a Marketing Intézettel szemben található. A helyszínen katonai ösztöndíjakról és tartalékos szolgálati formákról kaphatnak bővebb felvilágosítást az érdeklődők.

Az iroda nyitását követően Nagy Géza őrnagy, a Miskolci Toborzó Iroda vezetője megbeszélést folytatott a Nemzeti Közszolgálati Egyetem vezetésével a Honvédelmi alapismeretek című tantárgy oktatásáról, melyet közel 400 hallgató vett fel teljesítendő tantárgyai közé, ebben a félévben, a Miskolci Egyetemen.

Egyetemi Toborzó Iroda nyitvatartása:

H-CS: 10:00-15:30
P: 10:00-12:00