Baráthegyi Vakvezető Kutyások látogattak a Miskolci Egyetemre

írta Bárkányi Péter, Kiss Viktor, 2014. október 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Baráthegyi Vakvezető Kutya Iskola szervezésében az „Első vakvezető kutyás fejlesztő tábor” keretében - az UNI-FLEXYS Közhasznú Nonprofit Kft. munkatársai közbenjárásával - tizenegy Táborlakónak, valamint Bongónak a vakvezető kutya kölyök tanulónak lehetősége nyílt közlekedéstechnikai gyakorlatozásra a campusunk területén szeptember 24-én.

Baráthegyi Vakvezető Kutyások látogattak a Miskolci Egyetemre

Prof. Dr. Jármai Károly rektorhelyettes úr nagy szeretettel üdvözölte a résztvevőket, majd Dr. Havasi István tanár úr idegenvezetésével megismerhették az egyetemi tanbányát.
A nap hátralevő része speciális közlekedés technikai gyakorlatozással folytatódott, számos érdekes kihívással a vakvezető kutyával közlekedőknek, mint pl. üvegfolyosó, üvegfalú lift, lépcsőrendszerek.
Bővebben a látogatásról a MEgazin októberi számában! :)
fotó: Kiss Viktor