Felavatták Professor Emeritus Lévai Imre mellszobrát

írta uni-miskolc, 2014. október 22–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Szabó Virág szobrászművész alkotását Óváriné Dr. Balajti Zsuzsanna tanulmányi rektorhelyettes és Lévai professzor leánya, Lévai Ágnes leplezte le a Miskolci Egyetem Logisztikai Intézetének folyosóján október 17-én.

Felavatták Professor Emeritus Lévai Imre mellszobrát

A szoboravató emlékülésen Professor Emeritus Szaladnya Sándor köszöntőjét követően Óváriné Dr. Balajti Zsuzsanna tanulmányi rektorhelyettes és Prof. Dr. Illés Béla intézetigazgató egyetemi tanár méltatták Professor Emeritus Lévai Imrének a Miskolci Egyetemen végzett vezetői tevékenységét és szakmai munkásságát. Az avató ünnepségen több mint százan vettek részt, egyetemünk korábbi és jelenlegi vezetői, professzorai, munkatársai és hallgatói, Professor Emeritus Lévai Imre családtagjai, pályatársai, tanítványai és tisztelői.

Az avató ünnepségen készült fotók:
https://www.flickr.com/photos/unimiskolc/15578686881/fotó: uni-miskolc.hu