Meghívó az 1956-os ünnepi megemlékezésre

írta PR iroda/uni-miskolc, 2014. október 22–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeiről való egyetemi megemlékezést október 22-én (szerdán) 10:30-kor tartjuk az I. számú előadóban (A/2-es épület földszint, a Galériánál). A megemlékezésre az egyetem rektora tisztelettel meghívja az egyetem minden polgárát.

Meghívó az 1956-os ünnepi megemlékezésre

Egyben tájékoztatjuk a hallgatókat, hogy a megemlékezés idejére az egyetem rektora oktatási szünetet rendelt el, így anélkül vehetnek részt az ünnepségen, hogy a tanórájukról igazolatlanul távol maradnának. Ezen kívül rektor úr nevében arra is kérjük Önöket, hogy minél nagyobb számban tegyék tiszteletüket a megemlékezésen.

Marketing és Kommunikációs (PR) Csoport

• A Miskolci Egyetem az innovációs házépítő világverseny élmezőnyében • 23 napja

A Miskolci Egyetem csapata 4 díjat nyert a Solar Decathlon Europe elnevezésű rangos, nemzetközi egyetemi hallgatók innovációs házépítő-versenyén.

• Hat éves rekordot döntött a Miskolci Egyetem

Hat éves rekordot döntött a Miskolci Egyetem • 28 napja

Tovább emelte népszerűségét a Miskolci Egyetem, immáron hat éves rekordot döntött a felvettek száma – derül ki a 2019. július 24-én közzétett ponthatárok első értékeléséből. A Miskolci Egyetemre felvett hallgatók száma a tavalyihoz képest több, mint 5 százalékkal emelkedett, amivel várhatóan a felsőoktatási intézmények között országosan is az élmezőnyben foglalunk helyet.

• Gyógypedagógiai képzés indul a Miskolci Egyetemen

Gyógypedagógiai képzés indul a Miskolci Egyetemen • 29 napja

Újabb mérföldkőhöz érkezett a Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Karának megújulása: 2019-ben immár a gyógypedagógia (BA) alapszak is elrajtol a miskolci campuson. Az új alapképzés korszerű digitális tananyagokkal várja a jelentkezőket, akik akár állami ösztöndíjas férőhelyekre is pályázhatnak a pótfelvételi eljárás keretében.

• Valétálás a Miskolci Egyetemen

Valétálás a Miskolci Egyetemen • 55 napja

Fáklyás menettel, selmeci dalokat énekelve búcsúztak el az egyetemtől és a várostól a végzős hallgatók Miskolcon. Ünnepélyes keretek között, ünnepi beszédekkel kezdődött 2019. június 26-án 21 órakor a végzős miskolci egyetemisták búcsúünnepsége, a Szalamander.