Meghívó az 1956-os ünnepi megemlékezésre

írta PR iroda/uni-miskolc, 2014. október 22–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeiről való egyetemi megemlékezést október 22-én (szerdán) 10:30-kor tartjuk az I. számú előadóban (A/2-es épület földszint, a Galériánál). A megemlékezésre az egyetem rektora tisztelettel meghívja az egyetem minden polgárát.

Meghívó az 1956-os ünnepi megemlékezésre

Egyben tájékoztatjuk a hallgatókat, hogy a megemlékezés idejére az egyetem rektora oktatási szünetet rendelt el, így anélkül vehetnek részt az ünnepségen, hogy a tanórájukról igazolatlanul távol maradnának. Ezen kívül rektor úr nevében arra is kérjük Önöket, hogy minél nagyobb számban tegyék tiszteletüket a megemlékezésen.

Marketing és Kommunikációs (PR) Csoport

• TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15)

TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15) • 13 napja

Csaba Tibor (Tibes) népszerű zenész, dalszerző-rapper az Alvajárók ébredése és egyéb nagysikerű dalok szerzője, előadója október 15-én koncertet ad a ROCKWELL KLUB előtti szabadtéri színpadon. Gyere te is, ott a helyed! Belépés:INGYENES!

• Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18.

Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18. • 14 napja

Élelmezési Világnap (World Food Day): egy nap, melyet világszerte ünnepelnek. Egy esemény, amire világszerte odafigyelnek - részben magyar emberek 40 évvel ezelőtti kezdeményezésének köszönhetően! Őrizzük meg ezt a szellemiséget, és az Élelmezési Világnap alkalmából rendezzünk egy eredményes gyűjtést a Miskolci Egyetemen október 16-17-18-án!

• Észak Állásbörze

Észak Állásbörze • 15 napja

Másodszor rendezték meg a Miskolci Egyetemen az Észak Állásbörze, amely a tavalyihoz hasonló sikert hozott: a többtucatnyi munkát kínáló cég, vállalkozás standjait sok százan keresték fel. Sokan már munkaszerződés konkrét ígéretével távoztak az állásbörzéről, mások több kedvező ajánlat közül választhatnak majd.

• Katonai Toborzóiroda nyílt a Miskolci Egyetemen

Katonai Toborzóiroda nyílt a Miskolci Egyetemen • 29 napja

Szeptember 16-án a Magyar Honvédség átadta a Miskolci Egyetemen kialakított toborzóirodáját, ahol folyamatosan várják a katonai szolgálati formák iránt érdeklődőket.