Meghívó az 1956-os ünnepi megemlékezésre

írta PR iroda/uni-miskolc, 2014. október 22–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményeiről való egyetemi megemlékezést október 22-én (szerdán) 10:30-kor tartjuk az I. számú előadóban (A/2-es épület földszint, a Galériánál). A megemlékezésre az egyetem rektora tisztelettel meghívja az egyetem minden polgárát.

Meghívó az 1956-os ünnepi megemlékezésre

Egyben tájékoztatjuk a hallgatókat, hogy a megemlékezés idejére az egyetem rektora oktatási szünetet rendelt el, így anélkül vehetnek részt az ünnepségen, hogy a tanórájukról igazolatlanul távol maradnának. Ezen kívül rektor úr nevében arra is kérjük Önöket, hogy minél nagyobb számban tegyék tiszteletüket a megemlékezésen.

Marketing és Kommunikációs (PR) Csoport

• Jubileumi ünnepi ülés a Kémiai Intézetben

Jubileumi ünnepi ülés a Kémiai Intézetben • 3 napja

Különleges, jubileumi és egyben ünnepi ülés tartott a Miskolci Egyetemen, április végén a Kémiai Intézet. A jubileumi ülés oka a két éve alakult „Finomvegyipari és Környezettechnológiai Intézeti Tanszék”, a Kiss Cégcsoport kihelyezett tanszéke, sikeres beindulásának és működésének megünneplése volt.

• A Miskolci Egyetem segítségével fejlesztett új típusú aeroszolos palackokat a Mátrametál

A Miskolci Egyetem segítségével fejlesztett új típusú aeroszolos palackokat a Mátrametál • 3 napja

A siroki székhelyű Mátrametál Kft. a Miskolci Egyetemmel együttműködve sikeres technológiai fejlesztést valósított meg, amelynek célja az alumínium csomagolóanyagok gyártásának továbbfejlesztése, a gyártástechnológiában fennálló problémák kiküszöbölése, az alakíthatóság fokozása és az alumínium csomagolóeszköz piac által igényelt új típusú aeroszolos palackok gyártásának kidolgozása volt.

• Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a National Instruments és a Miskolci Egyetem

Stratégiai együttműködési megállapodást kötött a National Instruments és a Miskolci Egyetem • 5 napja

A Miskolci Egyetem és a National Instruments (NI) debreceni leányvállalata, az NI Hungary Kft. a magas színvonalú és a legújabb tudományos és technológiai ismeretek átadására épülő műszaki felsőoktatás, valamint a mérnökképzés kiemelt támogatása érdekében május 16-án Miskolcon stratégiai együttműködési megállapodást kötött.

• Tudományos konferencia és workshop a Kulturális és Vizuális Antropológiai Tanszéken

Tudományos konferencia és workshop a Kulturális és Vizuális Antropológiai Tanszéken • 10 napja

Nagy érdeklődés mellett, jó hangulatban, tartalmasan és eredményesen zajlott le a "Filantróp ötletek piaci versenykörnyezetben? Társadalmi vállalkozások, mint tanítható modellek keresése" című tudományos konferencia és workshop a Kulturális és Vizuális Antropológiai Tanszéken május 8-án.