V. Gazdász Szakmai és Tudományos Napok

írta ME-GTK, Kiss Viktor, 2014. november 12–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Idén immár ötödik alkalommal rendezik meg a Gazdász Szakmai és Tudományos Napokat november 12-13. között a Miskolci Egyetem XXXIII-as előadójában.

V. Gazdász Szakmai és Tudományos Napok

Közgazdászként minél sikeresebben szeretnél elhelyezkedni? Kíváncsi vagy, hogy ehhez mire van szükséged? A diploma megszerzése után már késő! Most kell szembesülni a kihívásokkal, hogy még időben sikeresen felkészülj az elvárásokra!

Az V. Közgazdász Szakmai és Tudományos Napokon a közgazdászokat foglalkoztató legfontosabb szektorok képviselőivel lesz lehetőséged személyesen találkozni. Első kézből, szórakozva juthatsz a jövődet nagyban befolyásoló és meghatározó információkhoz! Tanáraiddal közösen alakíthatod a munkaerőpiac elvárásainak még inkább megfelelővé saját képzésedet!

Bővebben az idei GTK Szakmai Napokról:

• Adventi üzenet az Ökumenikus Egyetemi Lelkészségtől

Adventi üzenet az Ökumenikus Egyetemi Lelkészségtől • 26 napja

A Miskolci Egyetemen immáron 13 éve működik az Egyetemi Lelkészség. Ökumenikus mini-intézmény lévén, négy felekezet (római és görög katolikus, református és evangélikus) munkáját fogja össze. Az önállóság fenntartása mellett minden közösen végezhető tevékenységet együtt szerveznek a lelkészek.

• Ismerkedés az 5G-vel

Ismerkedés az 5G-vel • 26 napja

November 20-án az 5G-ről láthatott érdekes előadást a Miskolci Egyetem könyvtárának Disputa terében minden érdeklődő, a Vodafone alkalmazottjainak előadásában. Az előadást Hegyi Barnabás – villamosmérnök -, valamint Emri Dávid – folyamat- és innovációmenedzsment – tartotta.

• A Miskolci Egyetem Épületeinek kialakulása

A Miskolci Egyetem Épületeinek kialakulása • 27 napja

Egyetemünk mai képének kialakulása hosszas folyamat volt, mely sokszor politikai és más egyéb okok miatt sok fennakadásba ütközött, de eredménye megkérdőjelezhetetlen, hiszen a tavalyi évben is a Miskolci Egyetem nyerte el az ország legszebb campusa címet.

• Bevonattechnikai előadás

Bevonattechnikai előadás • 28 napja

Dr. Ostorházi László, az Ostorházi Bevonattechnikai Kft. tulajdonosa tartott előadást november 12-én Korrózió a járműiparban címmel.