Egyetemünk két professzora is Prima lett

írta uni-miskolc, 2014. november 13–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Átadták az idei megyei Prima díjakat a Miskolci Nemzeti Színházban november 8-án. Prof. Dr. Gácsi Zoltán és Prof. Dr. Berkő Péter is a díjazottak között.

Egyetemünk két professzora is Prima lett
Idén is három kategóriában állítottak példaképeket a színházban megrendezett gálán, a háromból két kategóriában is egyetemünk egy-egy professzora lett díjazott: magyar tudomány kategóriában Prof. Dr. Gácsi Zoltán egyetemi tanár, magyar oktatás és köznevelés kategóriában pedig Prof. Dr. Berkő Péter egyetemi tanár nyerte el a kitüntető díjat.

Az eseményről bővebben az alábbi cikkben olvashattok:
http://minap.hu/cikkek/gacsi-zoltan-berko-peter-es-jona-istvan-ok-prima-dijasokfotó: boon.hu