Boldog Új Évet kíván a MEgazin!

írta Kiss Viktor, 2015. január 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Egészségben, Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet kívánunk minden kedves Olvasónknak! 2014-ben sok olyan dolgot megvalósítottunk és sok olyan helyre eljutottunk, amiről pár éve még csak álmod(hat)tunk.

Boldog Új Évet kíván a MEgazin!

Számos tervünk van 2015-re is, ám mindez még maradjon a jövő zenéje!

Egy azonban biztos: 2015. februárjában újra jelenetkezünk a MEgazin legfrissebb és az év első számával!! De! Természetesen addig sem maradtok aktualitások, érdekességek, képek és videók nélkül, hiszen online felületeink (weboldalunk és facebook oldalunk) folyamatosan frissülnek a vizsgaidőszakban is!

Köszönjük Nektek az egész éves kitüntető figyelmet, a pozitív és építő jellegű visszajelzéseket!

B.Ú.É.K. 2015!
MEgazin Stábja

• Együttműködéssel erősít a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Miskolci Egyetem

Együttműködéssel erősít a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Miskolci Egyetem • 2 napja

Egymást erősítő beiskolázási program kidolgozása és megvalósítása, a műszaki, informatikai valamint bionikai területen szoros együttműködés kialakítása és közös képzési lehetőségekről írt alá megállapodást a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Miskolci Egyetem.

• Miskolci Egyetem és BOKIK együttműködés

Miskolci Egyetem és BOKIK együttműködés • 8 napja

Kölcsönös előnyökön alapuló, stratégiai szintű, hosszú távú szakmai együttműködésről kötött megállapodást a Miskolci Egyetem és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kereskedelmi és Iparkamara.

• Hosszabbításban egy hajszálon múlt a győzelem!

Hosszabbításban egy hajszálon múlt a győzelem! • 9 napja

Határozott védekezéssel és lendületes támadásokkal már a kezdést követően jelezte a MEAFC, hogy nyerni érkezett Veszprémbe (2-8). A harmadik percben a hetek óta egyre jobb formába lendülő Galló azonban egy ütközést követően a parkettán maradt.

• Zsinórban harmadik győzelmünket arattuk!

Zsinórban harmadik győzelmünket arattuk! • 23 napja

Takács triplájával kezdődött a megegyező mérleggel (4 győzelem, 2 vereség) 3. és 4. helyen álló csapatok találkozója, majd kisvártatva Szögi és Máté is beköszönt távolról. Az eredményes hazai kezdést pontszegény, de annál nagyobb sebességű folytatás követte.

Rada János