Nemzeti Tanúsító Védjegyet kapott az Uni-Hotel Diákotthon

írta Káelné Kovács Rita, uni-miskolc, 2015. június 24–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Június 10-én Nemzeti Tanúsító Védjegyet kapott az UNI-HOTEL Diákotthon. A védjegytáblát és az oklevelet Káelné Kovács Rita, a Diákotthon igazgatója Dr. Ruszinkó Ádám turizmusért felelős helyettes államtitkártól (NGM) és Erdőháti Ágnestől, a Magyarországi Ifjúsági Szállások Szövetsége elnökétől vette át.

Nemzeti Tanúsító Védjegyet kapott az Uni-Hotel Diákotthon

„A védjegy a jó és megbízható minőségű szolgáltatók pozitív megkülönböztetésén keresztül erősíti a tudatos fogyasztói magatartást, megkönnyíti az optimális fogyasztói döntések meghozatalát” - hangzott el az átadáson. A Nemzeti Tanúsító Védjegyrendszeren belül a hátizsákos védjegy tanúsítja a szálláshelyek (hostelek), diákszállások, ifjúsági üdülők szolgáltatási színvonalát, osztályba sorolását.

A védjegyet a turizmusért felelős minisztérium hozta létre azzal a céllal, hogy a megfelelő szakmai színvonalú ifjúsági szálláshelyeket kiemelje a többi szálláshely közül. A szálláshelyek minősítése a Magyarországi Ifjúsági Szállások Szövetsége által kidolgozott és a minisztérium által jóváhagyott szakmai szempontrendszer alapján történt, a minősítés garanciát nyújt a védjeggyel ellátott szálláshelyek minőségére.

- A Booking.com Kiválósági Díj nagyon fontos számunkra, hiszen a vendégeink véleményét és elégedettségét tükrözi. A diákhostelünk életében a vendégértékelések kulcsfontosságú szerepet játszanak, hiszen a vendégek szívesen olvassák mások véleményét a kiválasztott szálláshelyről és az ott biztosított szolgáltatások minőségéről. A Booking.com a visszajelzések szempontjából megkerülhetetlen, így a látogató bízhat abban, hogy az ott található bejegyzések „valódi élményeken” alapulnak.

- Az ilyen és ehhez hasonló pozitív visszajelzések erősítenek meg bennünket abban,hogy jó úton haladunk és ez  tovább ösztönöz bennünket a szolgáltatásaink fejlesztésében, összegezte Káelné Kovács Rita, a Diákotthon igazgatója.