MEAFC-Oroszlány 75-76

írta MEAFC, 2018. május 14–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Közel telt ház előtt játszott végletekig kiélezett mérkőzést a MEAFC kosárlabda csapata. A bajnoki elődöntőbe jutásért vívott párharc második felvonását hihetetlen izgalmak között végül egyetlen ponttal a vendég oroszlányiak nyerték.

MEAFC-Oroszlány 75-76

A mindent eldöntő harmadik mérkőzés pénteken lesz Oroszlányban. Végeredmény: MEAFC-Oroszlány 75-76.

• Idén is vár a Kutatók Éjszakája

Idén is vár a Kutatók Éjszakája • 2 napja

A szeptember végi időszaknak immáron évek óta elengedhetetlen kelléke a Kutatók Éjszakája megrendezése. A rendezvény egy Európa-szerte lebonyolításra kerülő ingyenes eseménysorozat, amely a tudomány és a kutatói életpálya népszerűsítésére szolgál. Egyetemünkön szeptember 28-án (17-23h) rendezik meg.

• Miskolci Egyetemi Sportnap 2018

Miskolci Egyetemi Sportnap 2018 • 14 napja

A Miskolci Egyetem intézményi sportirodája idén is megszervezi 2018. szeptember 19-én a XIX. Miskolci Egyetemi Sportnapot, a hagyományok szerint kötelezően sporttal töltendő tanítás nélküli munkanap keretében.

• Véradás az Egyetemen!

Véradás az Egyetemen! • 19 napja

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés. Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása.

• Öt éves rekordot döntött a Miskolci Egyetem

Öt éves rekordot döntött a Miskolci Egyetem • 58 napja

Tovább emelte népszerűségét a Miskolci Egyetem, több éves rekordot döntött a felvettek száma – derül ki a 2018. július 25-én közzétett ponthatárok első értékeléséből. A Miskolci Egyetemre felvett hallgatók száma a tavalyihoz képest közel 2 százalékkal emelkedett, amivel várhatóan a felsőoktatási intézmények között országosan is az élmezőnyben foglalunk helyet.

Rada János