MEAFC-Oroszlány 75-76

írta MEAFC, 2018. május 14–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Közel telt ház előtt játszott végletekig kiélezett mérkőzést a MEAFC kosárlabda csapata. A bajnoki elődöntőbe jutásért vívott párharc második felvonását hihetetlen izgalmak között végül egyetlen ponttal a vendég oroszlányiak nyerték.

MEAFC-Oroszlány 75-76

A mindent eldöntő harmadik mérkőzés pénteken lesz Oroszlányban. Végeredmény: MEAFC-Oroszlány 75-76.

• A CAT fordítóverseny eredményhirdetése

A CAT fordítóverseny eredményhirdetése • 3 napja

A Miskolci Egyetem BTK MFI Alkalmazott Nyelvészeti és Fordítástudományi Tanszéke, valamint a STAR Solutions Kft. április 7-én SZEGÉNYSÉG TÖBB NYELVEN címmel fordító versenyt rendezett a Fordító és tolmács MA, valamint a Társadalomtudományi és gazdasági szakfordító szakirányú továbbképzés (TGSZ) hallgatói számára.

• Tudományos konferencia a modern állam kihívásairól

Tudományos konferencia a modern állam kihívásairól • 8 napja

A Miskolci Egyetem Állam -és Jogtudományi Karának az Államtudományi Intézete, az Államtudományi Kutatóközpont és az MTA-Miskolci Akadémiai Bizottság Állam-és Jogtudományi Szakbizottság, Államtudományi Munkabizottsága május 10-én „A modern állam kihívásai” címmel tudományos konferenciát rendezett egyetemünkön.

• Óriásit hajrázott a MEAFC!

Óriásit hajrázott a MEAFC! • 9 napja

Lendületes és egységes csapat hírében állt a Pécs, amit már az első negyedben a pályán is bebizonyítottak. Béres lépett be kétszer is jó ütemben, Demeter és Krnjajski vezetésével a vendégek azonban utolérték a házigazdát, majd szép helyzetekből elért kosaraikkal tartották az előnyt.

• MEAFC-Oroszlány 75-76

MEAFC-Oroszlány 75-76 • 11 napja