Véradás az Egyetemen!

írta Magyar Vöröskereszt, 2018. szeptember 6–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés. Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása.

Véradás az Egyetemen!

Miskolci Egyetem
PROF. DR. TORMA ANDRÁS
3515 Miskolc, Egyetemváros

Tisztelt Hallgatók, Oktatók, Dolgozók!

Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása. Állandó feladatot jelent számunkra a véradások tudatos tervezése, annak érdekében, hogy hazánkban folyamatos és zavartalan legyen a vérellátás.

Szervezési módszereinket, a kor kihívásainak megfelelve, fejlesztjük és próbáljuk a munkahelyekhez igazítani, annak érdekében, hogy a segíteni akaró embertársaink munkahelyükön, a tanulók iskolájukban is tudjanak vért adni.

Lebonyolítás :
2018. október 1. 2. 3. 4. 5 (hétfőtől-péntekig) 10.00-15.00 óra között az egyetem főépületének aulájában.

Elérhetőségeink:
3530. Miskolc, Városháztér 2.                                              telefon: 06 46 320 141,
Laták Kamilla (megyei koordinátor)                                    telefon: +36 30 2073171,
Gál Béla (véradószervező)                                                     telefon: +36 30 3496797.

Előre is köszönöm segítő hozzáállásukat!

Tisztelettel:
Laták Kamilla

Megyei véradószervező koordinátor
Miskolc, 2018. szeptember 3.

• Nemzetközi konferencia az Állam- és Jogtudományi Karon

Nemzetközi konferencia az Állam- és Jogtudományi Karon • 3 napja

„Mediáció és Gazdasági Konfliktusok a Mediátor szerepe a Compliance intézkedéseknél” c. nemzetközi konferencián a téma német, román és magyar szakértői tartottak előadást, három témakör mentén megvitatva a felmerülő kérdéseket november 8-án az Állam- és Jogtudományi Karon.

• Az 1956-os forradalomra emlékeztünk

Az 1956-os forradalomra emlékeztünk • 13 napja

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 62. évfordulója alkalmából rendezett megemlékezést a Miskolci Egyetem október 19-én.

• Vegyészmérnök alapszak indul a Miskolci Egyetemen

Vegyészmérnök alapszak indul a Miskolci Egyetemen • 15 napja

2019 szeptemberétől már vegyészmérnököket is képeznek a Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Karán. A vegyészképzés népszerűsítése érdekében november 14-én a Miskolci Egyetem díszaulájában Vegyipari Pályaorientációs Napot rendeznek az általános- és középiskolás diákok számára.

• 5 éves a Miskolci Egyetem Konfuciusz Intézete

5 éves a Miskolci Egyetem Konfuciusz Intézete • 15 napja

Október 11-én egész napos rendezvénnyel ünnepelte 5. születésnapját a Miskolci Egyetem Konfuciusz Intézete. A rendezvénysorozat ünnepélyes plenáris üléssel kezdődött az egyetem Díszaulájában, ahol ünnepi köszöntők hangzottak el az intézet hallgatóinak, tanárainak műsorszámaival színesítve.

Rada János