Ismét a Miskolci Egyetemé lett a legszebb campus az országban!

írta Konyári György, 2019. március 27–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Immár másodszor nyerte el a Miskolci Egyetem „Az ország legszebb campusa” címet az eduline.hu szavazásán, ahol öt napig lehetett szavazni az ország 11 nagy egyetemére, és ez idő alatt összesen 22 300 szavazat érkezett.

Ismét a Miskolci Egyetemé lett a legszebb campus az országban!

A Miskolci Egyetem 6747 szavazattal végzett az első helyen, maga mögé utasítva a Debreceni Egyetemet 5961 szavazattal, illetve a Pécsi Tudományegyetemet 2 932 szavazattal.

A Dudujka völgyben elterülő egyetemváros valóban gyönyörű környezetet biztosít az itt tanulók és dolgozók számára, de az eredmény nem csak azt bizonyítja, hogy valóban a miénk a legszebb campus az országban, de azt is, hogy ha kell, össze tud fogni az egyetem és a város polgársága.

Köszönjük szépen mindenkinek, aki a Miskolci Egyetem campusára szavazott, és külön köszönet a minap.hu-nak és a boon.hu-nak a segítségért!

• Rangos nemzetközi díjat nyert a Műszaki Földtudományi Kar „Grow Observatory” projektje

Rangos nemzetközi díjat nyert a Műszaki Földtudományi Kar „Grow Observatory” projektje • 4 napja

Jelentős elismerést kapott a Miskolci Egyetem részvételével futó nemzetközi Horizon 2020 kutatási pályázat, az Európai Földtulajdonosok Szövetsége (European Landowner’ Organization) „Land and soil management” díját ugyanis az idén a „Grow Observatory” projekt kapta.

• Országos Miskolci Jogi Disputa Verseny

Országos Miskolci Jogi Disputa Verseny • 13 napja

2019. március 28-29-én a Miskolci Egyetem Állam-és Jogtudományi Karán megrendezésre került az első Országos Miskolci Jogi Disputa Verseny.

• Kormányhivatali nyílt napot tartottak egyetemistáknak

Kormányhivatali nyílt napot tartottak egyetemistáknak • 14 napja

Március 21-én a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal Nyílt napot tartott egyetemisták részére, amely immár nyolc éves hagyományra tekint vissza.

• Interjú Dr. Szabó-Tóth Kingával

Interjú Dr. Szabó-Tóth Kingával • 16 napja

Dr. Szabó-Tóth Kinga szociológussal, az Alkalmazott Társadalomtudományok Intézetének vezetőjével, nemzetközi dékánhelyettessel ültünk le beszélgetni az oktatási módszertanokról, a hallgatóság bevonásáról, az intézet megújulásáról.