AMPER 2019 Felvételi Juniális

írta Meghívó, 2019. május 25–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Tisztelettel meghívjuk Önt a 2019. június 14-én tartandó AMPER Felvételi Juniálisra, amelyet az egyetem Díszaulájában és Díszudvarában rendezünk.

AMPER 2019 Felvételi Juniális

Ezt a rendezvényt hagyományteremtő céllal 2018 júniusában rendeztük meg először azzal a szándékkal, hogy megköszönjük a felvételiző diákoknak, hogy a számtalan külföldi és hazai egyetem közül minket választottak, hozzánk nyújtották be a felvételi jelentkezésüket, és szeretnénk megerősíteni őket abban, hogy jó döntést hoztak, mert a Miskolci Egyetem polgárának lenni egyedülálló élményt jelent.

Szeretnénk, ha a középiskolások megismerkednének a Miskolci Egyetem világával, találkoznának egyetemi oktatókkal, dolgozókkal és hallgatókkal, és megtapasztalnák azt, hogy érdemes ehhez a közösséghez tartozni, hiszen a Miskolci Egyetem mindig is híres volt összetartó erejéről. Ennek a közösségnek Ön is tagja, ezért Önt is szeretettel várjuk erre a rendezvényre.

A beiskolázás mellett rendezvényünknek az is célja, hogy az egyetem polgárai ezen a napon egy jó hangulatú, színes, érdekes programokban bővelkedő délutánt töltsenek együtt. Koncertekkel, kültéri játékokkal, fesztiválhangulattal várjuk Önöket. Fellép a USNK, The Sign, ByeAlex és a Slepp. A koncertek között a Kelet Brass Band fúvósai és egy fiatalokból álló táncos csapat szórakoztatja a közönséget, késő este pedig Bárány Attila DJ biztosítja majd a jó hangulatot egészen hajnalig.

A részletes programokról a https://junialis.com/ oldalon tájékozódhat, de Facebook eseményünket is érdemes figyelni, hiszen ott is elérhetőek az információk. A programok ingyenesek, de előzetes regisztrációhoz kötöttek, amit a következő linkre kattintva tud megtenni: https://forms.gle/wo57TVwmUJ6H97XY6

Ha kíváncsi rá, milyen volt a tavalyi rendezvény hangulata, kattintson az alábbi linkre!

Szeretettel várjuk a rendezvényre, találkozzunk június 14-én!

Üdvözlettel,
a Beiskolázási Központ csapata

• TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15)

TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15) • 50 napja

Csaba Tibor (Tibes) népszerű zenész, dalszerző-rapper az Alvajárók ébredése és egyéb nagysikerű dalok szerzője, előadója október 15-én koncertet ad a ROCKWELL KLUB előtti szabadtéri színpadon. Gyere te is, ott a helyed! Belépés:INGYENES!

• Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18.

Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18. • 51 napja

Élelmezési Világnap (World Food Day): egy nap, melyet világszerte ünnepelnek. Egy esemény, amire világszerte odafigyelnek - részben magyar emberek 40 évvel ezelőtti kezdeményezésének köszönhetően! Őrizzük meg ezt a szellemiséget, és az Élelmezési Világnap alkalmából rendezzünk egy eredményes gyűjtést a Miskolci Egyetemen október 16-17-18-án!

• Észak Állásbörze

Észak Állásbörze • 52 napja

Másodszor rendezték meg a Miskolci Egyetemen az Észak Állásbörze, amely a tavalyihoz hasonló sikert hozott: a többtucatnyi munkát kínáló cég, vállalkozás standjait sok százan keresték fel. Sokan már munkaszerződés konkrét ígéretével távoztak az állásbörzéről, mások több kedvező ajánlat közül választhatnak majd.

• Katonai Toborzóiroda nyílt a Miskolci Egyetemen

Katonai Toborzóiroda nyílt a Miskolci Egyetemen • 66 napja

Szeptember 16-án a Magyar Honvédség átadta a Miskolci Egyetemen kialakított toborzóirodáját, ahol folyamatosan várják a katonai szolgálati formák iránt érdeklődőket.