Élő közvetítés a júniusi diplomaátadó ünnepségekről

írta uni-miskolc.hu, 2017. június 28–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

A tavalyihoz hasonlóan idén is ÉLŐ közvetítésen keresztül kísérhetik figyelemmel az érdeklődők a Diplomaátadó Ünnepi Szenátusüléseket 2017. június 29-én (csütörtökön) és 30-án (pénteken).

Élő közvetítés a júniusi diplomaátadó ünnepségekről

Az utóbbi időkben már megszokott módon idén is ÉLŐ közvetítésen keresztül kisérhetik figyelemmel az érdeklődők a Diplomaátadó ünnepi Szenátusüléseket június 29-én (csütörtökön) és 30-án (pénteken).

A rendezvények élőben történő közvetítése mindkét napon délelőtt kb. 9 óra 50 perckor, délután pedig kb. 13 óra 50 perckor fog kezdődni.

A Gazdaságtudományi Kar és az Egészségügyi Kar 2017. június 29-én (csütörtökön) 10.00 órai kezdettel tartandó diplomaátadója:

A Műszak Anyagtudományi Kar és az Állam- és Jogtudományi Kar 2017. június 29-én (csütörtökön) 14.00 órai kezdettel tartandó diplomaátadója:

A Bölcsészettudományi Kar és a Bartók Béla Zeneművészeti Intézet 2017. június 30-án (pénteken) 10.00 órai kezdettel tartandó diplomaátadója:

A Műszaki Földtudományi Kar és a Gépészmérnöki és Informatikai Kar 2017. június 30-án (pénteken)  14.00 órai kezdettel tartandó diplomaátadója:

Közvetlen linken keresztüli elérés:
Június 29. 10:00 (GTK-EK)
Június 29. 14:00 (ÁJK-MAK) https://www.youtube.com/watch?v=PlW0OnI_gKY
Június 30. 10:00 (BTK-BBZI) https://www.youtube.com/watch?v=NOAI3MvSMtM
Június 30. 14:00 (GÉIK-MFK) https://www.youtube.com/watch?v=JauvWu0jTzE

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• A Miskolci Egyetem volt és jelenlegi oktatóinak és kutatóinak személyes H-indexe a Google Scholar személyes profilok szerint

A Miskolci Egyetem volt és jelenlegi oktatóinak és kutatóinak személyes H-indexe a Google Scholar személyes profilok szerint • 15 napja

Ez év januárjában ülésezett a Miskolci Egyetem új összetételű Tudományos Tanácsa, amelynek egyik jelentős feladata és célja a Miskolci Egyetem nemzetközi láthatóságának növelése. Ennek egyik eszköze az ún. H-index, amely - mutatószámként – érzékelteti az adott személy tudományos-publikációs teljesítményét.

• Energetikusaink hazahozták a vándorkupát!

Energetikusaink hazahozták a vándorkupát! • 17 napja

2018. február 1-4. között rendezte meg a Magyar Energetikai Társaság Ifjúsági Tagozata a Magyar Energetikus Hallgatók III. Találkozóját, amelyen a Miskolci Egyetem energetikai mérnök hallgatói képviselték intézményünket, valamint sikeresen elnyerték rendezvény vándorkupáját.

• Gyakornokokat vár az Egyetem a Miskolci Roma Szakkollégiumból

Gyakornokokat vár az Egyetem a Miskolci Roma Szakkollégiumból • 26 napja

A Miskolci Görögkatolikus Cigány Szakkollégium 2016-ban indította el gyakornoki programját, elsőként a szenior szakkollégisták körében. Ez a program lehetőséget ad a fiataloknak, hogy saját szakterületüknek megfelelően olyan feladatokat végezzenek együttműködő partnereinknél, amelyekben majdani szakmájuk gyakorlati oldalát is megismerhetik. A program a 2018-as évben megújításra, valamint egy egyetemi projekt kapcsán fellendítésre kerül. Erről nyilatkozott Dr. Szabó-Tóth Kinga alprojekt vezető, Makkai László igazgató és Somosi Ágnes gyakornoki koordinátor.

• Ha most pályázatol, ősszel már álmaid országában tanulhatsz

Ha most pályázatol, ősszel már álmaid országában tanulhatsz • 31 napja

Nem igaz, hogy csak a legtehetősebb fiatalok tanulhatnak külföldön. A Campus Mundi programban akár 350.000 Ft ösztöndíjat is kaphatsz havonta, és a világ szinte bármelyik országába kiutazhatsz néhány hónapra. Tévhitek és tények a külföldi tanulásról.

Rada János