Élő közvetítés a júniusi diplomaátadó ünnepségekről

írta uni-miskolc.hu, 2017. június 28–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

A tavalyihoz hasonlóan idén is ÉLŐ közvetítésen keresztül kísérhetik figyelemmel az érdeklődők a Diplomaátadó Ünnepi Szenátusüléseket 2017. június 29-én (csütörtökön) és 30-án (pénteken).

Élő közvetítés a júniusi diplomaátadó ünnepségekről

Az utóbbi időkben már megszokott módon idén is ÉLŐ közvetítésen keresztül kisérhetik figyelemmel az érdeklődők a Diplomaátadó ünnepi Szenátusüléseket június 29-én (csütörtökön) és 30-án (pénteken).

A rendezvények élőben történő közvetítése mindkét napon délelőtt kb. 9 óra 50 perckor, délután pedig kb. 13 óra 50 perckor fog kezdődni.

A Gazdaságtudományi Kar és az Egészségügyi Kar 2017. június 29-én (csütörtökön) 10.00 órai kezdettel tartandó diplomaátadója:

A Műszak Anyagtudományi Kar és az Állam- és Jogtudományi Kar 2017. június 29-én (csütörtökön) 14.00 órai kezdettel tartandó diplomaátadója:

A Bölcsészettudományi Kar és a Bartók Béla Zeneművészeti Intézet 2017. június 30-án (pénteken) 10.00 órai kezdettel tartandó diplomaátadója:

A Műszaki Földtudományi Kar és a Gépészmérnöki és Informatikai Kar 2017. június 30-án (pénteken)  14.00 órai kezdettel tartandó diplomaátadója:

Közvetlen linken keresztüli elérés:
Június 29. 10:00 (GTK-EK)
Június 29. 14:00 (ÁJK-MAK) https://www.youtube.com/watch?v=PlW0OnI_gKY
Június 30. 10:00 (BTK-BBZI) https://www.youtube.com/watch?v=NOAI3MvSMtM
Június 30. 14:00 (GÉIK-MFK) https://www.youtube.com/watch?v=JauvWu0jTzE

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Jelentkezz Te is mentoráltnak a HÖOK Tehetségmentor programjába!

Jelentkezz Te is mentoráltnak a HÖOK Tehetségmentor programjába! • 2 napja

A 2017/2018-as tanévben folytatódik a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciájának Tehetségmentor programja. Az általunk létrehozott hálózat összekapcsolja a tehetséggondozás szereplőit - a felsőoktatási intézményeket és azok tehetséggondozási programjait, az OTDK-t, a kari TDK-kat, szakkollégiumokat - az elsőéves hallgatókkal. A kortárssegítésen alapuló rendszerben a tehetséges hallgatók szakmai előmenetelét a jövőben az oktatók és a tudományos munkatársak mellett Tehetségmentorok is segítik.

• Sikeres év van a Miskolci Egyetem Terplán Zénó Programja mögött

Sikeres év van a Miskolci Egyetem Terplán Zénó Programja mögött • 7 napja

A Terplán Zénó professzorról elnevezett, a műszaki karok reformprogramja félidejéhez érkezett. Eddig 60 fiatal oktató és kutató kapott anyagi támogatást szakmai előrehaladásához. Közülük többen tudományos fokozatot szereztek, vagy a támogatás segítségével teljesítették a fokozatszerzésükhöz szükséges kritériumokat, nemzetközileg is minősített tudományos cikket írtak, miközben aktívan részt vettek a hallgatók sikeres tanulmányi előrehaladásának támogatásában, és tökéletesítették nyelvtudásukat.

• Miskolci Egyetem: Felsőoktatás Ózdon és Sátoraljaújhelyen

Miskolci Egyetem: Felsőoktatás Ózdon és Sátoraljaújhelyen • 8 napja

A felsőfokú oktatás minőségének, hatékonyságának és hozzáférhetőségének javítását, az oktatásban való részvétel növelését tűzte ki célul a Miskolci Egyetem „Főnix ME - Megújuló Egyetem” projektje. Ennek keretében az idei tanévtől Ózdon és Sátoraljaújhelyen is megkezdődött a felsőfokú képzés.

• „Duális képzés – a sikeres anyagmérnök karrier kezdete”

„Duális képzés – a sikeres anyagmérnök karrier kezdete” • 11 napja

A Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kara harmadik évfolyamán indítja duális képzését, országos lefedettségű partnerhálózatával. A 2017/18-as tanévben 12 partnervállalat összesen 18 elsőéves anyagmérnököt vett fel duális képzésre.

Rada János