Új név az EFOTT fedélzetén!

írta EFOTT 2017, 2017. március 31–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

SZABADTÉR

Ismét új nevet köszönthetünk az EFOTT fedélzetén, mi nagyon örülünk, hogy megint sikerült egy világsztárral bővítenünk az eddigi listánkat, reméljük nektek is tetszik az új nevünk!

Új név az EFOTT fedélzetén!

Felkészültetek, srácok? Az EFOTT nagyszínpadán 2017-ben hamarosan megjelenő albumával debütál Tinie Tempah!

SZABADTÉR: ajánló

• Ha lekerült a festék, itt mindenki vendég – Hankó Vandával, a Helynekem rendezvényszervezőjével beszélgettünk

Ha lekerült a festék, itt mindenki vendég – Hankó Vandával, a Helynekem rendezvényszervezőjével beszélgettünk • 57 napja

Az elkövetkezendő hónapokban olyan miskolci polgárokat szólítunk meg, akik a város kulturális életében jelentős szerepet játszanak. Szeptemberben Hankó Vandával készült interjúnk olvashatjátok.

• Art of Magic

Art of Magic • 58 napja

Közkívánatra a nagy sikerű előadás újra Miskolcon!

• Fontos idegenbeli sikerrel tért haza Pécsről a MEAFC!

Fontos idegenbeli sikerrel tért haza Pécsről a MEAFC! • 64 napja

Az U20-as magyar válogatott egyik legjobbjának, Demeternek a kosarával indult a mérkőzés, ám a MEAFC két passzos, leütés nélkül támadással azonnal egyenlített. Az „A” csoportos bajnokságban is rendre komolyabb szerephez jutó Antóni könnyed ziccerét ismét Galló kosara követte, majd Drahos és Szögi vezetésével ellépett ellenfelétől a Miskolc (4-15).

• Vereséggel zárta az Eb-t két férfi csapatunk

Vereséggel zárta az Eb-t két férfi csapatunk • 120 napja

A Debrecen és a Miskolc is alulmaradt a helyosztón az Egyetemi Kosárlabda Európa-bajnokság vasárnapi záró napján. A bajnok Debrecen 35 percen át jól tartotta magát igen jó képességű török ellenfelével szemben, a házigazda Miskolc pedig szinte végig futott az eredmény, s osztrák ellenfele után.

Rada János