Új név az EFOTT fedélzetén!

írta EFOTT 2017, 2017. március 31–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

SZABADTÉR

Ismét új nevet köszönthetünk az EFOTT fedélzetén, mi nagyon örülünk, hogy megint sikerült egy világsztárral bővítenünk az eddigi listánkat, reméljük nektek is tetszik az új nevünk!

Új név az EFOTT fedélzetén!

Felkészültetek, srácok? Az EFOTT nagyszínpadán 2017-ben hamarosan megjelenő albumával debütál Tinie Tempah!

SZABADTÉR: ajánló

• Civilizációs problémák, avagy elmélkedés a 21. századi fogyasztói társadalomról

Civilizációs problémák, avagy elmélkedés a 21. századi fogyasztói társadalomról • 23 napja

A napokban újranéztem a kedvenc filmemet, a Harcosok klubját (1999), amit mindenkinek szívesen ajánlok (könyvben is). A fogyasztói társadalom kritikájának az egyik legjobb filmje. Elgondolkodtam, vajon tényleg ekkora a baj, mint ahogy ez a film ábrázolja?

• Bemutatkozik a B-Dance mozgásstúdió

Bemutatkozik a B-Dance mozgásstúdió • 23 napja

A B-Dance mozgásstúdió egyre több embert vonz be és sarkall egészségesebb életmódra. A stúdió nyitott egészen óvodás kortól nyugdíjas korig. A fiatalos jókedv, igényes környezet és az órák sokszínűsége miatt mindenki megtalálhatja a hozzá illő mozgásstílust, így a vendégek nem csak mozognak, hanem ezzel együtt ki is kapcsolódnak.

• Sorozatajánló: A szolgálólány meséje

Sorozatajánló: A szolgálólány meséje • 63 napja

A sorozat Margaret Atwood 1989-ben megírt regényét dolgozza fel, ahol a természeti katasztrófák sújtotta Amerikai Egyesült Államok területén élő, számunkra sokkoló és nyomasztó társadalmat mutat be.

• FabLab konferencia Santanderben a Campus Mundi ösztöndíj révén

FabLab konferencia Santanderben a Campus Mundi ösztöndíj révén • 64 napja

Rövid tanulmányút az Atlanti-óceán partjainál: FabLab konferencia Santanderben a Campus Mundi ösztöndíj révén. A Gazdaságtudományi Kar oktatója és doktorandusza, Varga Krisztina egy hetes tanulmányúton vett részt Spanyolországban 2018 márciusában.

Rada János