A bajnokság 4. legjobb csapata lett a MEAFC!

írta Drahos Gábor, 2017. június 12–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

A bronzéremről ugyan lemaradtunk, ám összességében sikeres szezont zártunk.

A bajnokság 4. legjobb csapata lett a MEAFC!

MEAFC-OSE-Lions 69-84 (17-18, 16-22, 17-21, 19-23)

NB I/B rájátszás a 3. helyért, Miskolc, Generali Aréna, 300 néző

Vezette: Pozsonyi László, Rácz Zsolt, Balogh Gyula.

MEAFC: Szögi (14), Drahos (5), Máté, Lippai (18), Price. Csere: Galló (11), Kopasz (6/6), Szepesi (6/6), Endrész (5), Takács (2), Orosz (2). Edző: Bene Szilárd.

Oroszlány: Rackley (14/3), Kiss (11/3), Kovács (17), Varga (10), Horváth (9). Csere:  Wehner (9), Tanács (7/3), Madár (3/3), Joó (2), Zsíros (2), Burai.

Bene Szilárd, vezetőedző: Gratulálok az Oroszlánynak, mindkét mérkőzésen jobban játszottak, megérdemelten lettek bronzérmesek. A pillanatnyi csalódottságon túl kell lépnünk, hiszen az elmúlt 40 év legjobb eredményét értük el ebben a szezonban. Itt szeretnék gratulálni a saját játékosainknak az egész éves teljesítményhez, amit a szezon előtt nem sokan gondoltak, hogy képesek leszünk rá. Tényezőkké váltunk az NBI/B csoportban, tiszteletet vívtunk ki az egyesületünknek, manapság igen jól cseng a MEAFC név. A szezon végeztével szeretnék köszönetet mondani az egyesületünk vezetésének, ill. a támogatóinknak, hogy egész évben nyugodt körülményeket biztosítottak a felkészülésünkhöz, továbbá külön köszönet a szurkolóinknak, akik egész évben buzdítottak minket és ezáltal arattunk közös győzelmeket.

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• AMPER 2019 Felvételi Juniális

AMPER 2019 Felvételi Juniális • 25 napja

Tisztelettel meghívjuk Önt a 2019. június 14-én tartandó AMPER Felvételi Juniálisra, amelyet az egyetem Díszaulájában és Díszudvarában rendezünk.

• Ösztöndíj lehetőség | Stipendium mentor • 30 napja

A HÖOK Stipendium Hungaricum Mentorhálózata és a Miskolci Egyetem SHSN felvételt hirdet a Stipendium Hungaricum ösztöndíjprogrammal Magyarországra érkező hallgatók integrációs, kortárs segítői feladatellátására a 2019/2020-es tanévre vonatkozóan.

• Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen

Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen • 261 napja

A Világélelmezési napot minden évben október 16-án több mint 150 országban megtartják. Ehhez a fontos és nemes eseményhez csatlakozik október 16-án és 17-én (9.00-14.00h között) a Miskolci Egyetem is.

• Véradás az Egyetemen!

Véradás az Egyetemen! • 286 napja

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés. Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása.