A bajnokság 4. legjobb csapata lett a MEAFC!

írta Drahos Gábor, 2017. június 12–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

A bronzéremről ugyan lemaradtunk, ám összességében sikeres szezont zártunk.

A bajnokság 4. legjobb csapata lett a MEAFC!

MEAFC-OSE-Lions 69-84 (17-18, 16-22, 17-21, 19-23)

NB I/B rájátszás a 3. helyért, Miskolc, Generali Aréna, 300 néző

Vezette: Pozsonyi László, Rácz Zsolt, Balogh Gyula.

MEAFC: Szögi (14), Drahos (5), Máté, Lippai (18), Price. Csere: Galló (11), Kopasz (6/6), Szepesi (6/6), Endrész (5), Takács (2), Orosz (2). Edző: Bene Szilárd.

Oroszlány: Rackley (14/3), Kiss (11/3), Kovács (17), Varga (10), Horváth (9). Csere:  Wehner (9), Tanács (7/3), Madár (3/3), Joó (2), Zsíros (2), Burai.

Bene Szilárd, vezetőedző: Gratulálok az Oroszlánynak, mindkét mérkőzésen jobban játszottak, megérdemelten lettek bronzérmesek. A pillanatnyi csalódottságon túl kell lépnünk, hiszen az elmúlt 40 év legjobb eredményét értük el ebben a szezonban. Itt szeretnék gratulálni a saját játékosainknak az egész éves teljesítményhez, amit a szezon előtt nem sokan gondoltak, hogy képesek leszünk rá. Tényezőkké váltunk az NBI/B csoportban, tiszteletet vívtunk ki az egyesületünknek, manapság igen jól cseng a MEAFC név. A szezon végeztével szeretnék köszönetet mondani az egyesületünk vezetésének, ill. a támogatóinknak, hogy egész évben nyugodt körülményeket biztosítottak a felkészülésünkhöz, továbbá külön köszönet a szurkolóinknak, akik egész évben buzdítottak minket és ezáltal arattunk közös győzelmeket.

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18.

Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18. • 20 napja

Élelmezési Világnap (World Food Day): egy nap, melyet világszerte ünnepelnek. Egy esemény, amire világszerte odafigyelnek - részben magyar emberek 40 évvel ezelőtti kezdeményezésének köszönhetően! Őrizzük meg ezt a szellemiséget, és az Élelmezési Világnap alkalmából rendezzünk egy eredményes gyűjtést a Miskolci Egyetemen október 16-17-18-án!

• Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására • 54 napja

2019. augusztus 29-én csütörtökön 10 órakor kerül sor a 3D Laboratórium átadására a Miskolci Egyetemen, amely új dimenziót jelent az anyagvizsgálatban, szolgáltatásban és kutatásban egyaránt. Az alkalomhoz kapcsolódó ünnepélyes szalagátvágásra tisztelettel meghívjuk a sajtó képviselőit.

• AMPER 2019 Felvételi Juniális

AMPER 2019 Felvételi Juniális • 150 napja

Tisztelettel meghívjuk Önt a 2019. június 14-én tartandó AMPER Felvételi Juniálisra, amelyet az egyetem Díszaulájában és Díszudvarában rendezünk.

• Ösztöndíj lehetőség | Stipendium mentor • 156 napja

A HÖOK Stipendium Hungaricum Mentorhálózata és a Miskolci Egyetem SHSN felvételt hirdet a Stipendium Hungaricum ösztöndíjprogrammal Magyarországra érkező hallgatók integrációs, kortárs segítői feladatellátására a 2019/2020-es tanévre vonatkozóan.