Hajdu Roland vezetőedző távozott a MEAFC csapatától!

írta Boda Péter, 2017. október 12–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

A Miskolci Egyetem Atlétikai és Futball Club NB1/B piros csoportjában szereplő kosárlabda csapatának vezetőedzője Hajdu Roland lemondott posztjáról.

Hajdu Roland vezetőedző távozott a MEAFC csapatától!

A Miskolci Egyetem Atlétikai és Futball Club tájékoztatja szurkolóit, hogy az NB1/B piros csoportjában szereplő kosárlabda csapatának vezetőedzője Hajdu Roland az Eger elleni HEPP Kupa mérkőzés után lemondott posztjáról. Hajdu Roland döntését azzal indokolta, hogy a saját magával szemben elvárt szakmai munkát, a csapat néhány játékosának hozzáállása, és az ebből adódóan a játékosokkal kialakult visszafordíthatatlan ellentétek miatt nem tudja megvalósítani. A MEAFC vezetősége, miután meggyőződött róla, hogy a vezetőedző döntése végleges és megváltoztathatatlan, elfogadta a lemondást. A kialakult helyzet okait, tanulságait az Egyesület belső vizsgálat keretében megvizsgálta, a szükséges intézkedéseket meghozta.

A keretet az új vezetőedző kiválasztásáig, Bene Szilárd irányítja, munkáját Tóth Gábor segíti, aki másodedzőként továbbra is a csapat rendelkezésére áll.

fotó: @rogoszfoto

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• AMPER 2019 Felvételi Juniális

AMPER 2019 Felvételi Juniális • 91 napja

Tisztelettel meghívjuk Önt a 2019. június 14-én tartandó AMPER Felvételi Juniálisra, amelyet az egyetem Díszaulájában és Díszudvarában rendezünk.

• Ösztöndíj lehetőség | Stipendium mentor • 97 napja

A HÖOK Stipendium Hungaricum Mentorhálózata és a Miskolci Egyetem SHSN felvételt hirdet a Stipendium Hungaricum ösztöndíjprogrammal Magyarországra érkező hallgatók integrációs, kortárs segítői feladatellátására a 2019/2020-es tanévre vonatkozóan.

• Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen

Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen • 327 napja

A Világélelmezési napot minden évben október 16-án több mint 150 országban megtartják. Ehhez a fontos és nemes eseményhez csatlakozik október 16-án és 17-én (9.00-14.00h között) a Miskolci Egyetem is.

• Véradás az Egyetemen!

Véradás az Egyetemen! • 352 napja

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés. Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása.