Hajdu Roland vezetőedző távozott a MEAFC csapatától!

írta Boda Péter, 2017. október 12–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

A Miskolci Egyetem Atlétikai és Futball Club NB1/B piros csoportjában szereplő kosárlabda csapatának vezetőedzője Hajdu Roland lemondott posztjáról.

Hajdu Roland vezetőedző távozott a MEAFC csapatától!

A Miskolci Egyetem Atlétikai és Futball Club tájékoztatja szurkolóit, hogy az NB1/B piros csoportjában szereplő kosárlabda csapatának vezetőedzője Hajdu Roland az Eger elleni HEPP Kupa mérkőzés után lemondott posztjáról. Hajdu Roland döntését azzal indokolta, hogy a saját magával szemben elvárt szakmai munkát, a csapat néhány játékosának hozzáállása, és az ebből adódóan a játékosokkal kialakult visszafordíthatatlan ellentétek miatt nem tudja megvalósítani. A MEAFC vezetősége, miután meggyőződött róla, hogy a vezetőedző döntése végleges és megváltoztathatatlan, elfogadta a lemondást. A kialakult helyzet okait, tanulságait az Egyesület belső vizsgálat keretében megvizsgálta, a szükséges intézkedéseket meghozta.

A keretet az új vezetőedző kiválasztásáig, Bene Szilárd irányítja, munkáját Tóth Gábor segíti, aki másodedzőként továbbra is a csapat rendelkezésére áll.

fotó: @rogoszfoto

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18.

Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18. • 14 napja

Élelmezési Világnap (World Food Day): egy nap, melyet világszerte ünnepelnek. Egy esemény, amire világszerte odafigyelnek - részben magyar emberek 40 évvel ezelőtti kezdeményezésének köszönhetően! Őrizzük meg ezt a szellemiséget, és az Élelmezési Világnap alkalmából rendezzünk egy eredményes gyűjtést a Miskolci Egyetemen október 16-17-18-án!

• Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására • 48 napja

2019. augusztus 29-én csütörtökön 10 órakor kerül sor a 3D Laboratórium átadására a Miskolci Egyetemen, amely új dimenziót jelent az anyagvizsgálatban, szolgáltatásban és kutatásban egyaránt. Az alkalomhoz kapcsolódó ünnepélyes szalagátvágásra tisztelettel meghívjuk a sajtó képviselőit.

• AMPER 2019 Felvételi Juniális

AMPER 2019 Felvételi Juniális • 145 napja

Tisztelettel meghívjuk Önt a 2019. június 14-én tartandó AMPER Felvételi Juniálisra, amelyet az egyetem Díszaulájában és Díszudvarában rendezünk.

• Ösztöndíj lehetőség | Stipendium mentor • 150 napja

A HÖOK Stipendium Hungaricum Mentorhálózata és a Miskolci Egyetem SHSN felvételt hirdet a Stipendium Hungaricum ösztöndíjprogrammal Magyarországra érkező hallgatók integrációs, kortárs segítői feladatellátására a 2019/2020-es tanévre vonatkozóan.