Meghívó a Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" című előadásra!

írta Egészségügyi Kar, 2018. március 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

Március 6-án a Közép-Kelet Európai Rekreációs Társaság Életviteli Klubja "Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" címmel tart előadást a Miskolci Egyetem Egészségügyi Karán.

Meghívó a Sporttáplálkozás a kulisszák mögül

Március 6-án a Közép-Kelet Európai Rekreációs Társaság Életviteli Klubja "Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" címmel tart előadást aMiskolci Egyetem Egészségügyi Karán.

Szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt március 6-án 16:30-kor a B/3-B/4 épület 207-es előadójában!

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Véradás az Egyetemen!

Véradás az Egyetemen! • 20 napja

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés. Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása.

• Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára!

Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára! • 39 napja

Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára! Az Országos Bírósági Hivatal elnöke „Fókuszban a bíróság” címmel 2018-ban is pályázatot hirdet amatőr fotográfusok részére.

• Egyetemünkön ülésezett az FDSZ

Egyetemünkön ülésezett az FDSZ • 99 napja

Június 14-én kibővített küldöttértekezletet tartott a Miskolci Egyetemen a Felsőoktatásban Dolgozók Szakszervezete (FDSZ). Az ülést Dr. Dabasi - Halász Zsuzsanna nyitotta meg, aki amellett, hogy Egyetemünk oktatója, a Szakszervezet miskolci elnöki posztját is betölti.

• Oroszlány-MEAFC 0-1!

Oroszlány-MEAFC 0-1! • 152 napja

Egységes és elszánt játékkal vettük el az alapszakasz bajnokának a pályaelőnyét!

Rada János