Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

írta Sajtómeghívó, 2019. augusztus 30–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

2019. augusztus 29-én csütörtökön 10 órakor kerül sor a 3D Laboratórium átadására a Miskolci Egyetemen, amely új dimenziót jelent az anyagvizsgálatban, szolgáltatásban és kutatásban egyaránt. Az alkalomhoz kapcsolódó ünnepélyes szalagátvágásra tisztelettel meghívjuk a sajtó képviselőit.

Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

SAJTÓMEGHÍVÓ

„3D LAB” ÜNNEPÉLYES ÁTADÁSÁRA

Tisztelt Szerkesztőség!

Helyszín: Miskolci Egyetem, C/1 épület, I. emelet A szalagot átvágja és beszédet mondanak: 

Dr. Horváth Zita, felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár
 Prof. Dr. Torma András, a Miskolci Egyetem rektora 
Dr. Deák Csaba, a Miskolci Egyetem kancellárja

A sajtóesemény keretén belül a Miskolci Egyetemen egy nemzetközileg is versenyképes kutatási és szolgáltatási infrastruktúra fejlesztés eredményeként kialakított laboratórium átadására kerül sor.

További információ:
Dudás István +36 30 692 2001
Gruber Gabriella +36 20 371 7530

Miskolc, 2019. augusztus 27.

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására • 20 napja

• AMPER 2019 Felvételi Juniális

AMPER 2019 Felvételi Juniális • 117 napja

Tisztelettel meghívjuk Önt a 2019. június 14-én tartandó AMPER Felvételi Juniálisra, amelyet az egyetem Díszaulájában és Díszudvarában rendezünk.

• Ösztöndíj lehetőség | Stipendium mentor • 122 napja

A HÖOK Stipendium Hungaricum Mentorhálózata és a Miskolci Egyetem SHSN felvételt hirdet a Stipendium Hungaricum ösztöndíjprogrammal Magyarországra érkező hallgatók integrációs, kortárs segítői feladatellátására a 2019/2020-es tanévre vonatkozóan.

• Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen

Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen • 353 napja

A Világélelmezési napot minden évben október 16-án több mint 150 országban megtartják. Ehhez a fontos és nemes eseményhez csatlakozik október 16-án és 17-én (9.00-14.00h között) a Miskolci Egyetem is.