ME-HÖK Téli Tábor 2015

írta Kerekes Betti, 2014. november 14–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

Lazítanál a vizsgaidőszak után? Ha egy kis kikapcsolódásra vágysz, a legtutibb program számodra, a Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzata által idén is megrendezendő Téli Tábor!

ME-HÖK Téli Tábor 2015

2015. január 30-tól február 8-ig, kiengedheted a gőzt, síelhetsz, sportolhatsz és hatalmas élményekkel gazdagodhatsz!

Az úti cél: Chamrousse, szálláshelyül pedig 4,5,6 és 10 személyes apartmanok közül válogathatsz!

A részvételi díj:

- 239€/fő/hét 2014. december 1-ig

- 249€/fő/hét 2014. december 1-től

A díj tartalmazza, a buszos utazást, 7 éjszakát egy ***csillagos apartmanban, egy hat napos síbérletet, a party belépőket valamint különböző sportprogramokat és a medence és szauna használati díját.

Bővebb információkért és jelentkezéseddel kapcsolatban érdeklődni a következő elérhetőségeken tudsz:

Email: richardtolnai@gmail.com
Tel.: +36 70/397-3941
Az esemény fb oldala:

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen

Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen • 202 napja

A Világélelmezési napot minden évben október 16-án több mint 150 országban megtartják. Ehhez a fontos és nemes eseményhez csatlakozik október 16-án és 17-én (9.00-14.00h között) a Miskolci Egyetem is.

• Véradás az Egyetemen!

Véradás az Egyetemen! • 227 napja

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés. Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása.

• Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára!

Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára! • 246 napja

Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára! Az Országos Bírósági Hivatal elnöke „Fókuszban a bíróság” címmel 2018-ban is pályázatot hirdet amatőr fotográfusok részére.

• Egyetemünkön ülésezett az FDSZ

Egyetemünkön ülésezett az FDSZ • 306 napja

Június 14-én kibővített küldöttértekezletet tartott a Miskolci Egyetemen a Felsőoktatásban Dolgozók Szakszervezete (FDSZ). Az ülést Dr. Dabasi - Halász Zsuzsanna nyitotta meg, aki amellett, hogy Egyetemünk oktatója, a Szakszervezet miskolci elnöki posztját is betölti.