ME-HÖK Téli Tábor 2015

írta Kerekes Betti, 2014. november 14–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

Lazítanál a vizsgaidőszak után? Ha egy kis kikapcsolódásra vágysz, a legtutibb program számodra, a Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzata által idén is megrendezendő Téli Tábor!

ME-HÖK Téli Tábor 2015

2015. január 30-tól február 8-ig, kiengedheted a gőzt, síelhetsz, sportolhatsz és hatalmas élményekkel gazdagodhatsz!

Az úti cél: Chamrousse, szálláshelyül pedig 4,5,6 és 10 személyes apartmanok közül válogathatsz!

A részvételi díj:

- 239€/fő/hét 2014. december 1-ig

- 249€/fő/hét 2014. december 1-től

A díj tartalmazza, a buszos utazást, 7 éjszakát egy ***csillagos apartmanban, egy hat napos síbérletet, a party belépőket valamint különböző sportprogramokat és a medence és szauna használati díját.

Bővebb információkért és jelentkezéseddel kapcsolatban érdeklődni a következő elérhetőségeken tudsz:

Email: richardtolnai@gmail.com
Tel.: +36 70/397-3941
Az esemény fb oldala:

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Így segíthetsz Te is az ausztráliai erdőtüzeknél!

Így segíthetsz Te is az ausztráliai erdőtüzeknél! • 6 napja

Már szeptember óta tartanak Ausztrália területein az erdőtüzek, amelyek eddig 20 emberéletet és több mint 1500 otthont követelt. Ezenkívül még 28 embert nyilvánítottak eltűntnek és több mint 480 millió állat pusztult el az elmúlt pár hónapban. Ausztrália most a közösségi média segítségét kéri.

• Tisztább levegőt mindenkinek!

Tisztább levegőt mindenkinek! • 32 napja

Miskolc levegőtisztasága szempontjából évek óta jelentős probléma a szálló por koncentráció növekedése és a kedvezőtlen meteorológiai körülmények által kialakuló szmogos periódusok előfordulása. Erre reflektálva kezdett el foglalkozni a témával, Báthory Csongor az Energia-és Minőségügyi Intézet doktorandusz-hallgatója.

• Csaba Tibor (Tibes) interjú

Csaba Tibor (Tibes) interjú • 38 napja

Csaba Tibor (Tibes) népszerű dalszerző-rapper fiatalkorában megtapasztalta milyen a gyorsan jött hírnév, ami idővel a boldogság helyett a földre küldte, élete legmélyebb korszakát eredményezve. Egy beszélgetés azonban mindent megváltoztatott az életében. Hogy mi is hangzott el ott? erről és más érdekességekről olvashattok az alábbi vele készült interjúból.

• Kortárs Hangon 2020

Kortárs Hangon 2020 • 47 napja

Az Eszterházy Károly Egyetem 16. éve szervezi – a Miskolci Egyetemmel közösen – a Kortárs Hangon Nemzetközi Irodalmi pályázatot. A magyar felsőoktatásban teljesen egyedülálló hallgatói tehetséggondozás elsődleges célkitűzése; a Kárpát-medencében magyar nyelven tanuló fiataloknak egyik fontos anyanyelvápoló fórumaként tudjon lehetőséget biztosítani tehetséges egyetemistáknak.