Nyílt napok a Miskolci Egyetemen

írta uni-miskolc, 2014. november 28–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

Decemberben újra megnyitja kapuit a Miskolci Egyetem a továbbtanulás iránt érdeklődő fiatalok számára. December 4-én és 5-én szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt Nyílt napjainkon.

Nyílt napok a Miskolci Egyetemen

Szeretnél részese lenni egy több száz éve íródó történelemnek, melyet az UNESCO idén a Szellemi Kulturális Örökség részének ismert el? Saját szemeddel akarod látni, honnan indult útjára számos világsikert elért mérnök, nemzetközi karriert befutó jogi, gazdasági és bölcsész szakember? Meg akarod tudni, milyen korszerű berendezéseken tanulhatnak egészségügyi hallgatóink? Részese szeretnél lenni a vállalatokkal közös együttműködésben induló duális képzésnek, melyből pár év múlva a munkaerőpiacon is profitálhatsz?

Gyere el a magával ragadó miliővel rendelkező Egyetemvárosunkba, tekintsd meg érdekes bemutatóinkat, high-tech eszközeinket és laboratóriumainkat, találkozz jókedvű hallgatóinkkal és oktatóinkkal!

Nyílt napjainkon megismerkedhetsz a Miskolci Egyetemmel szoros kapcsolatban álló vállalatokkal, akiknél egyetemi éveid alatt gyakorlataidat töltheted, szakdolgozatot, diplomamunkát írhatsz, illetve végzést követően azonnal munkavállalójukká is válhatsz.

Gyakorlatorientált képzést, biztos elhelyezkedést nyújtó diplomát szeretnél? Miért mennél messzire, ha ezt itthon is megkaphatod? Tanulj itthon, spórold meg az utazás és albérlet költségeit!

Karriert is adunk Neked, nem csak diplomát!

Nyílt napunk programját letöltheted honlapunkról.Készítette: Kövér Tibor (studio ilgrasso)
Fotó: Kiss Viktor (viktorkissphoto)

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

Rada János