2015-ben a MOL-csoport újra megrendezi az UPPP programot

írta MOL GROUP, 2015. szeptember 26–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

Indul az UPPP, a MOL-csoport egyetemisták számára kínált programja. Az UPPP-ra földtudományi- és olajipari műszaki tanulmányokat folytató hallgatók jelentkezhetnek, a világ bármely országából, szeptember 24. és október 15. között. Az első három csapat összesen több mint 7 és fél millió forintot (25 000 Euro) nyer, a legtehetségesebb pályázóknak pedig lehetősége lesz arra, hogy a MOL-csoportnál kezdjék meg szakmai karrierjüket az „UPPP Tehetségfejlesztő Program” keretében.

2015-ben a MOL-csoport újra megrendezi az UPPP programot

A MOL-csoport második alkalommal indítja el UPPP tehetségfejlesztő programját. A hallgatók október 15-ig jelentkezhetnek az UPPP online szimulációs vetélkedőre. Ennek során az egyetemistáknak különböző, a MOL-csoport által kidolgozott iparági és stratégiai feladatokat kell megoldaniuk online, virtuális forgatókönyvek alapján. Az első három csapat összesen több mint 7 és fél millió forintot nyer (25 000 eurót), a legtehetségesebb résztvevőknek pedig lehetősége lesz arra, hogy a MOL-csoportnál kezdhessék el karrierjüket a 18 hónapos „UPPP Tehetségfejlesztő Program” keretében.

Zdravka Demeter Bubalo, a MOL-csoport HR igazgatója elmondta: „Rendkívül büszkék vagyunk díjnyertes tehetségfejlesztő programunkra, mely a hagyományos felvételi megoldások újragondolása, és egy teljesen egyedülálló megközelítést alkalmazva segíti a fiatal szakemberek szakmai fejlődését. Idén még nagyobb lelkesedéssel folytatjuk ezt a közös kalandot, amely során a legjobb képességű hallgatóknak életszerű kihívásokat kínálunk, valamint lehetőséget nyújtunk arra, hogy csatlakozzanak a MOL-csoport kutatás-termelés üzletágához. Az UPPP Program azokat az olaj- és gázipari karrierben gondolkodó hallgatókat célozza meg, akik keresik az új szakmai kihívásokat. Ahogy a program jelmondata is szól: „Új kaland vár...”

Az UPPP Programmal kapcsolatos további információkat az alábbi oldalakon talál: www.uppp.info éswww.facebook.com/moluppp oldalon.

A programról készült videó is: https://www.youtube.com/watch?v=MI78b3_MecA

Az UPPP vetélkedőről

Az UPPP célja a MOL-csoport népszerűsítése a kutatási és termelési (upstream) hallgatók körében. A kiválasztott egyetemek hallgatói lehetőséget kapnak a vetélkedőn való részvételre. A hallgatók először egy online platformon versengenek, ahol iparági és stratégiai feladatokat oldanak meg. A legjobb csapatok részt vehetnek az élő döntőben Budapesten, és összesen 7 és fél millió forintért (25 ezer euróért) versenyezhetnek. A legjobban bizonyító hallgatók állást kaphatnak vagy lehetőséget arra, hogy részt vegyenek a 18 hónapos tehetségfejlesztő programon. A még nem végzős hallgatók részére ösztöndíjas képzésben és nyári szakmai gyakorlaton való részvételt ajánlanak fel.

Az UPPP Tehetségfejlesztő Programról

A 18-hónapos fejlesztő programot a kutatás-termelési (upstream) ágazat iránt érdeklődő fiatal szakemberek számára fejlesztettük. A program négy pilléren, többek között gyakorlati tapasztalatokon és elméleti oktatáson nyugszik. A program elsődleges célja az alapvető fontosságú vállalkozói készségek és a szakmai ismeretek egyidejű fejlesztése.

A MOL-csoportról

A MOL-csoport egy integrált, független, nemzetközi olaj- és gázipari vállalat, budapesti központtal, mely 27 000 fős nemzetközi és dinamikus munkaerejével három földrész közel 40 országában van jelen és több mint 100 éves iparági múlttal rendelkezik. A MOL kutatási és termelési tevékenységét több mint 75 éves szénhidrogén-ipari tapasztalat támogatja. Jelenleg 8 országban végez kitermelési tevékenységet és 14 országban rendelkezik kutatási eszközökkel. A MOL-csoport négy finomítót és két petrolkémiai üzemet működtet integrált ellátási lánc menedzsment keretében Magyarországon, Szlovákiában és Horvátországban, kiskereskedelmi hálózata pedig közel 2.000 töltőállomást számlál Közép- és Délkelet-Európa 11 országában.

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• AMPER 2019 Felvételi Juniális

AMPER 2019 Felvételi Juniális • 90 napja

Tisztelettel meghívjuk Önt a 2019. június 14-én tartandó AMPER Felvételi Juniálisra, amelyet az egyetem Díszaulájában és Díszudvarában rendezünk.

• Ösztöndíj lehetőség | Stipendium mentor • 96 napja

A HÖOK Stipendium Hungaricum Mentorhálózata és a Miskolci Egyetem SHSN felvételt hirdet a Stipendium Hungaricum ösztöndíjprogrammal Magyarországra érkező hallgatók integrációs, kortárs segítői feladatellátására a 2019/2020-es tanévre vonatkozóan.

• Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen

Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen • 326 napja

A Világélelmezési napot minden évben október 16-án több mint 150 országban megtartják. Ehhez a fontos és nemes eseményhez csatlakozik október 16-án és 17-én (9.00-14.00h között) a Miskolci Egyetem is.

• Véradás az Egyetemen!

Véradás az Egyetemen! • 351 napja

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés. Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása.