Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata!

írta Drahos Gábor, 2017. június 18–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

Fiatal kosarasai elismerésével egybekötött évzáróval fejezte be idei szezonját a MEAFC kosárlabda szakosztályának utánpótlása. Az Egyetemi Körcsarnok tövében megtartott évzáró ünnepségen tíz korosztályban (1999-2008) hirdettek győztest.

Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata!

„Úgy vélem, sikeres évet zárt a MEAFC utánpótlása, hiszen nem csupán létszámban bővült a bázisunk, de minden korosztályban sikerült remek eredményeket elérnünk. Kenguru és gyermek korosztályban „A” csapatunk az Országos Jamboree-ba jutott, serdülő „A” gárdánk a Kiemelt Bajnokságban állt helyt, kadett és junior legényeink pedig régiós bajnokként zártak. Gratulálok nem csupán játékosainknak, de edzőiknek is a rengeteg elvégzett munkáért” – emelte ki Drahos Gábor, a MEAFC utánpótlásának vezetője.

A klub edzőinek szavazatai alapján 2016/17-ben a MEAFC „Legjobb játékosa” és „Legtöbbet fejlődött játékosa” díját az alábbi játékosok érdemelték ki:

Legjobb játékos:

Oleár Ákos (2007)

Horváth Péter (2008)

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• A Miskolci Egyetem volt és jelenlegi oktatóinak és kutatóinak személyes H-indexe a Google Scholar személyes profilok szerint

A Miskolci Egyetem volt és jelenlegi oktatóinak és kutatóinak személyes H-indexe a Google Scholar személyes profilok szerint • 15 napja

Ez év januárjában ülésezett a Miskolci Egyetem új összetételű Tudományos Tanácsa, amelynek egyik jelentős feladata és célja a Miskolci Egyetem nemzetközi láthatóságának növelése. Ennek egyik eszköze az ún. H-index, amely - mutatószámként – érzékelteti az adott személy tudományos-publikációs teljesítményét.

• Energetikusaink hazahozták a vándorkupát!

Energetikusaink hazahozták a vándorkupát! • 17 napja

2018. február 1-4. között rendezte meg a Magyar Energetikai Társaság Ifjúsági Tagozata a Magyar Energetikus Hallgatók III. Találkozóját, amelyen a Miskolci Egyetem energetikai mérnök hallgatói képviselték intézményünket, valamint sikeresen elnyerték rendezvény vándorkupáját.

• Gyakornokokat vár az Egyetem a Miskolci Roma Szakkollégiumból

Gyakornokokat vár az Egyetem a Miskolci Roma Szakkollégiumból • 26 napja

A Miskolci Görögkatolikus Cigány Szakkollégium 2016-ban indította el gyakornoki programját, elsőként a szenior szakkollégisták körében. Ez a program lehetőséget ad a fiataloknak, hogy saját szakterületüknek megfelelően olyan feladatokat végezzenek együttműködő partnereinknél, amelyekben majdani szakmájuk gyakorlati oldalát is megismerhetik. A program a 2018-as évben megújításra, valamint egy egyetemi projekt kapcsán fellendítésre kerül. Erről nyilatkozott Dr. Szabó-Tóth Kinga alprojekt vezető, Makkai László igazgató és Somosi Ágnes gyakornoki koordinátor.

• Ha most pályázatol, ősszel már álmaid országában tanulhatsz

Ha most pályázatol, ősszel már álmaid országában tanulhatsz • 31 napja

Nem igaz, hogy csak a legtehetősebb fiatalok tanulhatnak külföldön. A Campus Mundi programban akár 350.000 Ft ösztöndíjat is kaphatsz havonta, és a világ szinte bármelyik országába kiutazhatsz néhány hónapra. Tévhitek és tények a külföldi tanulásról.

Rada János