Meghívó a Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" című előadásra!

írta Egészségügyi Kar, 2018. március 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

Március 6-án a Közép-Kelet Európai Rekreációs Társaság Életviteli Klubja "Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" címmel tart előadást a Miskolci Egyetem Egészségügyi Karán.

Meghívó a Sporttáplálkozás a kulisszák mögül

Március 6-án a Közép-Kelet Európai Rekreációs Társaság Életviteli Klubja "Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" címmel tart előadást aMiskolci Egyetem Egészségügyi Karán.

Szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt március 6-án 16:30-kor a B/3-B/4 épület 207-es előadójában!

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Oroszlány-MEAFC 0-1!

Oroszlány-MEAFC 0-1! • 28 napja

Egységes és elszánt játékkal vettük el az alapszakasz bajnokának a pályaelőnyét!

• Külföldi Erasmus Ösztöndíj pályázati lehetőség a 2018/19. tanév 2. félévre!

Külföldi Erasmus Ösztöndíj pályázati lehetőség a 2018/19. tanév 2. félévre! • 38 napja

Továbbra is van lehetőség külföldi Erasmus Ösztöndíjat megpályázni a 2018/19. tanév 2. félévére!

• Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj? - Gyere el rendezvényünkre!

Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj? - Gyere el rendezvényünkre! • 38 napja

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

• Dub FX is ritmust lép az idei EFOTT-on

Dub FX is ritmust lép az idei EFOTT-on • 40 napja

Az ausztrál utcazenész már szinte hazajár Magyarországra, de rajongói el is várják ezt tőle. A folyamatosan új és így megunhatatlan zenét komponáló Dub FX 2018. július 10-16. között az EFOTT-on lép majd újra színpadra olyan világhírű fellépők mellett, mint John Newman, Jessie J, Lost Frequencies és a Volbeat. A páratlan nemzetközi felhozatal mellett természetesen a hazai kedvencekről sem feledkeznek meg a szervezők – sőt az idén a vártnál hamarabb közzétették a fellépők névsorát.

Rada János