Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj? - Gyere el rendezvényünkre!

írta Neptun, 2018. április 17–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

MEGHÍVÓ
Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ

Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj?

Kíváncsi vagy korábbi díjazottak beszámolójára?

Tudod, hogy a TDK dolgozatod alapja lehet a szakdolgozatodnak?

Ha kíváncsi vagy a válaszokra, és szeretnél részt venni Tudományos Diákköri Konferencián, vagy érdekel, hogy mások hogyan készültek fel a megmérettetésre, valamint milyen előnyökkel jár a részvétel, gyere el rendezvényünkre!

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ 2018. április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

Találkozhatsz Doszpoly Petronella alapszakos hallgatóval, aki több befejezett és folyamatban levő TDK dolgozattal büszkélkedhet, valamint Lengyel Levente PhD hallgatóval, aki OTDK I. helyezést ért el.

Az előadáson és az azt követő kötetlen beszélgetésen megosztják tapasztalataikat, valamint válaszolnak a felmerülő kérdésekre.

Szeretettel várunk!

Horváth Krisztián

Doszpoly Petronella

Lengyel Levente

a FŐNIX-ME projekt csapatának tagja

alapszakos közgazdász  hallgató

E-mail: prkrisz@uni-miskolc.hu

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• AMPER 2019 Felvételi Juniális

AMPER 2019 Felvételi Juniális • 91 napja

Tisztelettel meghívjuk Önt a 2019. június 14-én tartandó AMPER Felvételi Juniálisra, amelyet az egyetem Díszaulájában és Díszudvarában rendezünk.

• Ösztöndíj lehetőség | Stipendium mentor • 96 napja

A HÖOK Stipendium Hungaricum Mentorhálózata és a Miskolci Egyetem SHSN felvételt hirdet a Stipendium Hungaricum ösztöndíjprogrammal Magyarországra érkező hallgatók integrációs, kortárs segítői feladatellátására a 2019/2020-es tanévre vonatkozóan.

• Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen

Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen • 327 napja

A Világélelmezési napot minden évben október 16-án több mint 150 országban megtartják. Ehhez a fontos és nemes eseményhez csatlakozik október 16-án és 17-én (9.00-14.00h között) a Miskolci Egyetem is.

• Véradás az Egyetemen!

Véradás az Egyetemen! • 352 napja

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés. Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása.