Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj? - Gyere el rendezvényünkre!

írta Neptun, 2018. április 17–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

MEGHÍVÓ
Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ

Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj?

Kíváncsi vagy korábbi díjazottak beszámolójára?

Tudod, hogy a TDK dolgozatod alapja lehet a szakdolgozatodnak?

Ha kíváncsi vagy a válaszokra, és szeretnél részt venni Tudományos Diákköri Konferencián, vagy érdekel, hogy mások hogyan készültek fel a megmérettetésre, valamint milyen előnyökkel jár a részvétel, gyere el rendezvényünkre!

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ 2018. április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

Találkozhatsz Doszpoly Petronella alapszakos hallgatóval, aki több befejezett és folyamatban levő TDK dolgozattal büszkélkedhet, valamint Lengyel Levente PhD hallgatóval, aki OTDK I. helyezést ért el.

Az előadáson és az azt követő kötetlen beszélgetésen megosztják tapasztalataikat, valamint válaszolnak a felmerülő kérdésekre.

Szeretettel várunk!

Horváth Krisztián

Doszpoly Petronella

Lengyel Levente

a FŐNIX-ME projekt csapatának tagja

alapszakos közgazdász  hallgató

E-mail: prkrisz@uni-miskolc.hu

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Véradás az Egyetemen!

Véradás az Egyetemen! • 19 napja

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés. Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása.

• Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára!

Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára! • 39 napja

Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára! Az Országos Bírósági Hivatal elnöke „Fókuszban a bíróság” címmel 2018-ban is pályázatot hirdet amatőr fotográfusok részére.

• Egyetemünkön ülésezett az FDSZ

Egyetemünkön ülésezett az FDSZ • 99 napja

Június 14-én kibővített küldöttértekezletet tartott a Miskolci Egyetemen a Felsőoktatásban Dolgozók Szakszervezete (FDSZ). Az ülést Dr. Dabasi - Halász Zsuzsanna nyitotta meg, aki amellett, hogy Egyetemünk oktatója, a Szakszervezet miskolci elnöki posztját is betölti.

• Oroszlány-MEAFC 0-1!

Oroszlány-MEAFC 0-1! • 152 napja

Egységes és elszánt játékkal vettük el az alapszakasz bajnokának a pályaelőnyét!

Rada János