Véradás az Egyetemen!

írta Magyar Vöröskereszt, 2018. szeptember 6–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

Mint ahogy az bizonyára Önök előtt is ismeretes, a Magyar Vöröskereszt fő feladatai közé tartozik a rászorulók megsegítése, az ifjúság egészséges életmódra történő nevelése, az elsősegélynyújtó tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, illetve a véradásszervezés. Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása.

Véradás az Egyetemen!

Miskolci Egyetem
PROF. DR. TORMA ANDRÁS
3515 Miskolc, Egyetemváros

Tisztelt Hallgatók, Oktatók, Dolgozók!

Szervezetünk, 1939 óta tartó, folyamatos feladata a térítésmentes véradások szervezése, a véradók toborzása. Állandó feladatot jelent számunkra a véradások tudatos tervezése, annak érdekében, hogy hazánkban folyamatos és zavartalan legyen a vérellátás.

Szervezési módszereinket, a kor kihívásainak megfelelve, fejlesztjük és próbáljuk a munkahelyekhez igazítani, annak érdekében, hogy a segíteni akaró embertársaink munkahelyükön, a tanulók iskolájukban is tudjanak vért adni.

Lebonyolítás :
2018. október 1. 2. 3. 4. 5 (hétfőtől-péntekig) 10.00-15.00 óra között az egyetem főépületének aulájában.

Elérhetőségeink:
3530. Miskolc, Városháztér 2.                                              telefon: 06 46 320 141,
Laták Kamilla (megyei koordinátor)                                    telefon: +36 30 2073171,
Gál Béla (véradószervező)                                                     telefon: +36 30 3496797.

Előre is köszönöm segítő hozzáállásukat!

Tisztelettel:
Laták Kamilla

Megyei véradószervező koordinátor
Miskolc, 2018. szeptember 3.

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Véradás az Egyetemen!

Véradás az Egyetemen! • 20 napja

• Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára!

Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára! • 39 napja

Érdekel a fotózás? Jelentkezz az OBH fotópályázatára! Az Országos Bírósági Hivatal elnöke „Fókuszban a bíróság” címmel 2018-ban is pályázatot hirdet amatőr fotográfusok részére.

• Egyetemünkön ülésezett az FDSZ

Egyetemünkön ülésezett az FDSZ • 99 napja

Június 14-én kibővített küldöttértekezletet tartott a Miskolci Egyetemen a Felsőoktatásban Dolgozók Szakszervezete (FDSZ). Az ülést Dr. Dabasi - Halász Zsuzsanna nyitotta meg, aki amellett, hogy Egyetemünk oktatója, a Szakszervezet miskolci elnöki posztját is betölti.

• Oroszlány-MEAFC 0-1!

Oroszlány-MEAFC 0-1! • 153 napja

Egységes és elszánt játékkal vettük el az alapszakasz bajnokának a pályaelőnyét!

Rada János