AMPER 2019 Felvételi Juniális

írta Meghívó, 2019. május 25–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

KÖZÉRDEKŰ

Tisztelettel meghívjuk Önt a 2019. június 14-én tartandó AMPER Felvételi Juniálisra, amelyet az egyetem Díszaulájában és Díszudvarában rendezünk.

AMPER 2019 Felvételi Juniális

Ezt a rendezvényt hagyományteremtő céllal 2018 júniusában rendeztük meg először azzal a szándékkal, hogy megköszönjük a felvételiző diákoknak, hogy a számtalan külföldi és hazai egyetem közül minket választottak, hozzánk nyújtották be a felvételi jelentkezésüket, és szeretnénk megerősíteni őket abban, hogy jó döntést hoztak, mert a Miskolci Egyetem polgárának lenni egyedülálló élményt jelent.

Szeretnénk, ha a középiskolások megismerkednének a Miskolci Egyetem világával, találkoznának egyetemi oktatókkal, dolgozókkal és hallgatókkal, és megtapasztalnák azt, hogy érdemes ehhez a közösséghez tartozni, hiszen a Miskolci Egyetem mindig is híres volt összetartó erejéről. Ennek a közösségnek Ön is tagja, ezért Önt is szeretettel várjuk erre a rendezvényre.

A beiskolázás mellett rendezvényünknek az is célja, hogy az egyetem polgárai ezen a napon egy jó hangulatú, színes, érdekes programokban bővelkedő délutánt töltsenek együtt. Koncertekkel, kültéri játékokkal, fesztiválhangulattal várjuk Önöket. Fellép a USNK, The Sign, ByeAlex és a Slepp. A koncertek között a Kelet Brass Band fúvósai és egy fiatalokból álló táncos csapat szórakoztatja a közönséget, késő este pedig Bárány Attila DJ biztosítja majd a jó hangulatot egészen hajnalig.

A részletes programokról a https://junialis.com/ oldalon tájékozódhat, de Facebook eseményünket is érdemes figyelni, hiszen ott is elérhetőek az információk. A programok ingyenesek, de előzetes regisztrációhoz kötöttek, amit a következő linkre kattintva tud megtenni: https://forms.gle/wo57TVwmUJ6H97XY6

Ha kíváncsi rá, milyen volt a tavalyi rendezvény hangulata, kattintson az alábbi linkre!

Szeretettel várjuk a rendezvényre, találkozzunk június 14-én!

Üdvözlettel,
a Beiskolázási Központ csapata

KÖZÉRDEKŰ: ajánló

• Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására • 20 napja

2019. augusztus 29-én csütörtökön 10 órakor kerül sor a 3D Laboratórium átadására a Miskolci Egyetemen, amely új dimenziót jelent az anyagvizsgálatban, szolgáltatásban és kutatásban egyaránt. Az alkalomhoz kapcsolódó ünnepélyes szalagátvágásra tisztelettel meghívjuk a sajtó képviselőit.

• AMPER 2019 Felvételi Juniális

AMPER 2019 Felvételi Juniális • 117 napja

• Ösztöndíj lehetőség | Stipendium mentor • 122 napja

A HÖOK Stipendium Hungaricum Mentorhálózata és a Miskolci Egyetem SHSN felvételt hirdet a Stipendium Hungaricum ösztöndíjprogrammal Magyarországra érkező hallgatók integrációs, kortárs segítői feladatellátására a 2019/2020-es tanévre vonatkozóan.

• Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen

Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen • 353 napja

A Világélelmezési napot minden évben október 16-án több mint 150 országban megtartják. Ehhez a fontos és nemes eseményhez csatlakozik október 16-án és 17-én (9.00-14.00h között) a Miskolci Egyetem is.