X. Kutatók Éjszakája - Tudomány fesztiválköntösben

írta Tóth Orsi, 2016. október 6–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A X. Kutatók Éjszakája ezúttal is bombasztikus programokkal várt minden korosztályt, aki szeretett volna elmerülni a tudományok világában. Szeptember 30-án délután 5-től éjjel 11 óráig tengernyi újdonság várta a látogatókat Miskolc több helyszínén, számos tudományterülethez kapcsolódóan.

X. Kutatók Éjszakája - Tudomány fesztiválköntösben

A X. Kutatók Éjszakája ezúttal is bombasztikus programokkal várt minden korosztályt, aki szeretett volna elmerülni a tudományok világában. Szeptember 30-án délután 5-től éjjel 11 óráig tengernyi újdonság várta a látogatókat Miskolc több helyszínén, számos tudományterülethez kapcsolódóan.

Idén már egyetemünk honlapján élőben is nyomon követhette a nagyérdemű az éjszakai eseményeket, országosan pedig az esemény legfrissebb híreiről a SciNews 2016 Youtube csatornán tájékozódhatott a tudománykedvelő nagyközönség. Kár lett volna azonban csak az otthoni képernyőről figyelni az élménydús programokat, hiszen kicsik és nagyok számára egyaránt izgalmas kalandokat kínált a rendezvény.

A rendezvényről bővebben a MEgazin októberi számában olvashattok!

• A Miskolci Toborzó Iroda május 21-én szünetel

A Miskolci Toborzó Iroda május 21-én szünetel • 4 napja

A Miskolci Toborzó Iroda tájékoztatja a lakosságot, hogy május 21-én, csütörtökön szünetel az ügyfélfogadás. Péntektől a szokásos nyitvatartási időben (H-CS: 8:00-15:30, P:8:00-12:00) várjuk a honvédelem iránt érdeklődőket a Miskolci Toborzó Irodában (Miskolc, Hatvanötösök útja 2.)

• Számos jelenlegi és egykori oktatónk kapott kitüntetést Miskolc város napján

Számos jelenlegi és egykori oktatónk kapott kitüntetést Miskolc város napján • 9 napja

Régi hagyomány, hogy május 11-én, Miskolc város napján a város kitüntetésekkel ismeri el a miskolci polgárok és szervezetek kiemelkedő munkáját. Az idei kitüntetettek között kiemelkedően sok, 11 fő nem csak a városnak, de egyetemünknek is egykori vagy jelenlegi polgára.

• Sajtómeghívó - Védőmaszkok átadása a Viola Időskorúak Otthonában

Sajtómeghívó - Védőmaszkok átadása a Viola Időskorúak Otthonában • 11 napja

A Miskolci Egyetem Egészségügyi Kara a jelenlegi veszélyhelyzetben a társadalmi felelősségvállalás jegyében - az önkéntes hallgatói segítő munkán túl – közvetítő szerepet is vállal a civil szervezetek között.

• A járványügyi helyzetben is folyamatos a toborzás

A járványügyi helyzetben is folyamatos a toborzás • 27 napja

A Magyar Honvédség a koronavírus járvány miatt egyik napról a másikra munkájukat vesztett embereknek is szeretne alternatívát kínálni.