Nyiss a világ felé!

írta Boldizsár Csongor , 2017. március 2–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A ME-HÖK és az ESN Miskolc március 16-án ismételten megrendezi a Mobilitási Expo-t, ahova szeretettel várják a Miskolci Egyetem hallgatóit, polgárait.

Nyiss a világ felé!

Külföldön eltöltött szakmai gyakorlat vagy részképzés jelentősen növelheti esélyeid a munkaerőpiacon, hiszen a nemzetközi munkakörnyezet, a mobilitás egy multinacionális cég mindennapjainak része. A ME-HÖK és az ESN Miskolc évek óta megrendezi a Mobilitás Expot a Miskolci Egyetemen, mely eseményen nemcsak a nemzetközi szervezetek, programok és ösztöndíj-lehetőségek után is érdeklődhetsz, hanem más kultúrákkal is megismerkedhetsz.

A Mobilitási Expon idén is részt vesz a Tempus Közalapítvány, akik elsősorban a Campus Mundi programról adnak majd tájékoztatást, a CCUSA szervezet, az AIESEC, a Konfuciusz Intézet. Továbbá egy-két élménybeszámolót is meghallgathattok mobilitási tapasztalattal rendelkező hallgatóktól. Emellett idén is meg lehet majd kóstolni a nálunk vendégeskedő különböző nemzetek ételeit, az itt lévő külföldi hallgatóknak köszönhetően.