Nyolcadik tanévét zárta a Szépkorúak Akadémiája

írta Dr. Dobos László, 2017. június 14–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Miskolci Egyetemen 2009. szeptember 18.-án először induló Szépkorúak Akadémiája VIII. évét zárta ünnepélyes keretek között 2017. június 9.-én az Egyetem Díszaulájában.

Nyolcadik tanévét zárta a Szépkorúak Akadémiája

A Miskolci Egyetemen 2009. szeptember 18.-án először induló Szépkorúak Akadémiája VIII. évét zárta ünnepélyes keretek között 2017. június 9.-én a Miskolci Egyetem Díszaulájában.

A 2016/2017. tanévre 141 fő Szépkorú Társunk kérte regisztrációját a Szépkorúak Akadémiájának VIII. évére. A teljes tanév során 104 órát hallgattak meg a résztvevők, az egyetem professzorai és minősített oktatói, valamint külső előadók előadásai során. Az előadásokat minden esetben aktív konzultáció követte. Az ünnepélyes tanévzárón 130 fő vehette át Óváriné Dr. Balajti Zsuzsannától, az egyetem tanulmányi rektorhelyettesértől a díszes certifikációt.

A résztvevőket köszöntötte  a Miskolci Egyetem rektorhelyettese, Miskolc MJ Város alpolgármestere, valamint a képzés felelőse. A résztvevők nevében egy hallgató mondott köszönetet az egyetem vezetésének, az oktatóknak és szervezőknek áldozatos munkájukért.

A Szépkorúak Akadémiája a 2017/2018. tanévben is folytatja munkáját
​A teljes információ megjelenik honlapunkon: www.harmadikkoregyeteme.hu​

​Szeretettel:
Dr. Dobos László 3KEMA Kuratórium elnöke
D. Laci​

• Tájékoztatnak, segítséget nyújtanak, és amennyiben szükséges, biztosítják a rendet

Tájékoztatnak, segítséget nyújtanak, és amennyiben szükséges, biztosítják a rendet • 3 napja

A veszélyhelyzetben jelentkező feladatok kapcsán a Magyar Honvédségnek, a magyar katonáknak kiemelkedő szerepe van abban, hogy folyamatosan segítsék, tájékoztassák és támogassák a magyar embereket.

• KJI Esszépályázati felhívás 2020 - Határidőváltozás! • 6 napja

A Kisebbségi Jogvédő Intézet esszépályázatot hirdet külhoni és magyarországi egyetemi hallgatóknak (jogász, társadalomtudományi, politológus szak), fiatal jogászoknak és kisebbségvédelemmel foglalkozó pályakezdő külhoni fiataloknak az alábbiak szerint.

• Nyomtatás 3D-ben

Nyomtatás 3D-ben • 6 napja

Még, ha saját magunkat nem is, de a technika rohamos fejlődésének hála gyakorlatilag bármit ki tudunk nyomtatni 3D-ben, ami csak eszünkbe jut. De hogyan jutottunk el idáig? Vajon előfordulhat, hogy a jövőben egy hagyományosnak mondható Canon nyomtató mellett majd minden háztartásban lesz egy 3D-s változat is?

• Cleanfluencerek

Cleanfluencerek • 7 napja

Az utóbbi időben sokkal fontosabb lett a takarítás és a folytonos fertőtlenítés. Ezért pont jókor tört be a köztudatba a kifejezés, amit eredetileg Marie Kondo takarítással és annak örömével foglalkozó sorozata mutatott be a világnak.