Nyolcadik tanévét zárta a Szépkorúak Akadémiája

írta Dr. Dobos László, 2017. június 14–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Miskolci Egyetemen 2009. szeptember 18.-án először induló Szépkorúak Akadémiája VIII. évét zárta ünnepélyes keretek között 2017. június 9.-én az Egyetem Díszaulájában.

Nyolcadik tanévét zárta a Szépkorúak Akadémiája

A Miskolci Egyetemen 2009. szeptember 18.-án először induló Szépkorúak Akadémiája VIII. évét zárta ünnepélyes keretek között 2017. június 9.-én a Miskolci Egyetem Díszaulájában.

A 2016/2017. tanévre 141 fő Szépkorú Társunk kérte regisztrációját a Szépkorúak Akadémiájának VIII. évére. A teljes tanév során 104 órát hallgattak meg a résztvevők, az egyetem professzorai és minősített oktatói, valamint külső előadók előadásai során. Az előadásokat minden esetben aktív konzultáció követte. Az ünnepélyes tanévzárón 130 fő vehette át Óváriné Dr. Balajti Zsuzsannától, az egyetem tanulmányi rektorhelyettesértől a díszes certifikációt.

A résztvevőket köszöntötte  a Miskolci Egyetem rektorhelyettese, Miskolc MJ Város alpolgármestere, valamint a képzés felelőse. A résztvevők nevében egy hallgató mondott köszönetet az egyetem vezetésének, az oktatóknak és szervezőknek áldozatos munkájukért.

A Szépkorúak Akadémiája a 2017/2018. tanévben is folytatja munkáját
​A teljes információ megjelenik honlapunkon: www.harmadikkoregyeteme.hu​

​Szeretettel:
Dr. Dobos László 3KEMA Kuratórium elnöke
D. Laci​

• Élő közvetítés a júniusi diplomaátadó ünnepségekről

Élő közvetítés a júniusi diplomaátadó ünnepségekről • 9 órája

A tavalyihoz hasonlóan idén is ÉLŐ közvetítésen keresztül kísérhetik figyelemmel az érdeklődők a Diplomaátadó Ünnepi Szenátusüléseket 2017. június 29-én (csütörtökön) és 30-án (pénteken).

• Új vezetőedzővel a kiemelt Bajnokságban

Új vezetőedzővel a kiemelt Bajnokságban • 8 napja

Megújuló edzői stábbal tervezi következő szezonját a MEAFC NB I/B-s kosárlabda csapata. A nemrégiben véget ért szezon során nagyszerű teljesítményt nyújtó, végül 4. helyen záró egyetemisták jövő évi terveiről dr. Fazekas Csabát, a MEAFC kosárlabda szakosztályvezetőjét és Hajdu Rolandot, a leendő vezetőedzőt kérdeztük.

• Miskolci Jogászképzés 35. jubileumi tanévét lezáró konferencia • 9 napja

A Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara 2017. június 19-én rendezte meg az Igazságügyi Minisztérium Kutatási és Oktatásfejlesztési Programjai keretében megvalósuló projektek zárókonferenciáját, amely egyben a Miskolci Jogászképzés 35. jubileumi tanévének záróeseménye is volt.

• Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata!

Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata! • 11 napja

Fiatal kosarasai elismerésével egybekötött évzáróval fejezte be idei szezonját a MEAFC kosárlabda szakosztályának utánpótlása. Az Egyetemi Körcsarnok tövében megtartott évzáró ünnepségen tíz korosztályban (1999-2008) hirdettek győztest.

Rada János