Nyolcadik tanévét zárta a Szépkorúak Akadémiája

írta Dr. Dobos László, 2017. június 14–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Miskolci Egyetemen 2009. szeptember 18.-án először induló Szépkorúak Akadémiája VIII. évét zárta ünnepélyes keretek között 2017. június 9.-én az Egyetem Díszaulájában.

Nyolcadik tanévét zárta a Szépkorúak Akadémiája

A Miskolci Egyetemen 2009. szeptember 18.-án először induló Szépkorúak Akadémiája VIII. évét zárta ünnepélyes keretek között 2017. június 9.-én a Miskolci Egyetem Díszaulájában.

A 2016/2017. tanévre 141 fő Szépkorú Társunk kérte regisztrációját a Szépkorúak Akadémiájának VIII. évére. A teljes tanév során 104 órát hallgattak meg a résztvevők, az egyetem professzorai és minősített oktatói, valamint külső előadók előadásai során. Az előadásokat minden esetben aktív konzultáció követte. Az ünnepélyes tanévzárón 130 fő vehette át Óváriné Dr. Balajti Zsuzsannától, az egyetem tanulmányi rektorhelyettesértől a díszes certifikációt.

A résztvevőket köszöntötte  a Miskolci Egyetem rektorhelyettese, Miskolc MJ Város alpolgármestere, valamint a képzés felelőse. A résztvevők nevében egy hallgató mondott köszönetet az egyetem vezetésének, az oktatóknak és szervezőknek áldozatos munkájukért.

A Szépkorúak Akadémiája a 2017/2018. tanévben is folytatja munkáját
​A teljes információ megjelenik honlapunkon: www.harmadikkoregyeteme.hu​

​Szeretettel:
Dr. Dobos László 3KEMA Kuratórium elnöke
D. Laci​

• Hosszabbításos vereség Győrben!

Hosszabbításos vereség Győrben! • 11 napja

A legutóbbi mérkőzésen kiállított Szögi nélkül is markánsan kezdett a MEAFC. Drahos és Máté pontjaikkal meglepték a győrieket, akik hamarosan hatalmasra nőtt szlovák légiósukat, Domsizt-ot is bevetették. A negyed végére sem lassult a vendégek sebessége, így megérdemelten vezetett a borsodi gárda (18-23).

• Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában! • 16 napja

December 2-án a budapesti Tüskecsarnokban ismét megrendezésre kerül a kosárlabda Kelet-Nyugat All Star Gála. A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek.

• Megalakult a TERPLÁN ZÉNÓ SZAKKOLLÉGIUM

Megalakult a TERPLÁN ZÉNÓ SZAKKOLLÉGIUM • 18 napja

A Gépészmérnöki és Informatikai Karon megalakult a „Terplán Zénó” Szakkollégium, melynek célja, hogy a karon művelt tudományok iránt érdeklődő tehetséges, ambiciózus, alkotási vággyal rendelkező diákok számára magas szintű, minőségi kiegészítő szakmai képzést nyújtson.

• Ivan and the Parazol interjú – „Megnyomjuk az Amerika gombot, hátha működik”

Ivan and the Parazol interjú – „Megnyomjuk az Amerika gombot, hátha működik” • 18 napja

Az Ivan and the Parazol miskolci Helynekemben adott szeptemberi koncertje kapcsán készítettünk interjút a srácokkal. Vitáris Ivánnal, a zenekar frontemberével és Deli Somával, a Middlemist Redből segítségként érkezett basszusgitárossal beszélgettünk.

Rada János