Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata!

írta Drahos Gábor, 2017. június 18–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Fiatal kosarasai elismerésével egybekötött évzáróval fejezte be idei szezonját a MEAFC kosárlabda szakosztályának utánpótlása. Az Egyetemi Körcsarnok tövében megtartott évzáró ünnepségen tíz korosztályban (1999-2008) hirdettek győztest.

Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata!

„Úgy vélem, sikeres évet zárt a MEAFC utánpótlása, hiszen nem csupán létszámban bővült a bázisunk, de minden korosztályban sikerült remek eredményeket elérnünk. Kenguru és gyermek korosztályban „A” csapatunk az Országos Jamboree-ba jutott, serdülő „A” gárdánk a Kiemelt Bajnokságban állt helyt, kadett és junior legényeink pedig régiós bajnokként zártak. Gratulálok nem csupán játékosainknak, de edzőiknek is a rengeteg elvégzett munkáért” – emelte ki Drahos Gábor, a MEAFC utánpótlásának vezetője.

A klub edzőinek szavazatai alapján 2016/17-ben a MEAFC „Legjobb játékosa” és „Legtöbbet fejlődött játékosa” díját az alábbi játékosok érdemelték ki:

Legjobb játékos:

Márkus Marcell (2006)

Oleár Ákos (2007)

Horváth Péter (2008)

• Hosszabbításos vereség Győrben!

Hosszabbításos vereség Győrben! • 11 napja

A legutóbbi mérkőzésen kiállított Szögi nélkül is markánsan kezdett a MEAFC. Drahos és Máté pontjaikkal meglepték a győrieket, akik hamarosan hatalmasra nőtt szlovák légiósukat, Domsizt-ot is bevetették. A negyed végére sem lassult a vendégek sebessége, így megérdemelten vezetett a borsodi gárda (18-23).

• Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában! • 16 napja

December 2-án a budapesti Tüskecsarnokban ismét megrendezésre kerül a kosárlabda Kelet-Nyugat All Star Gála. A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek.

• Megalakult a TERPLÁN ZÉNÓ SZAKKOLLÉGIUM

Megalakult a TERPLÁN ZÉNÓ SZAKKOLLÉGIUM • 18 napja

A Gépészmérnöki és Informatikai Karon megalakult a „Terplán Zénó” Szakkollégium, melynek célja, hogy a karon művelt tudományok iránt érdeklődő tehetséges, ambiciózus, alkotási vággyal rendelkező diákok számára magas szintű, minőségi kiegészítő szakmai képzést nyújtson.

• Ivan and the Parazol interjú – „Megnyomjuk az Amerika gombot, hátha működik”

Ivan and the Parazol interjú – „Megnyomjuk az Amerika gombot, hátha működik” • 18 napja

Az Ivan and the Parazol miskolci Helynekemben adott szeptemberi koncertje kapcsán készítettünk interjút a srácokkal. Vitáris Ivánnal, a zenekar frontemberével és Deli Somával, a Middlemist Redből segítségként érkezett basszusgitárossal beszélgettünk.

Rada János