Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata!

írta Drahos Gábor, 2017. június 18–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Fiatal kosarasai elismerésével egybekötött évzáróval fejezte be idei szezonját a MEAFC kosárlabda szakosztályának utánpótlása. Az Egyetemi Körcsarnok tövében megtartott évzáró ünnepségen tíz korosztályban (1999-2008) hirdettek győztest.

Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata!

„Úgy vélem, sikeres évet zárt a MEAFC utánpótlása, hiszen nem csupán létszámban bővült a bázisunk, de minden korosztályban sikerült remek eredményeket elérnünk. Kenguru és gyermek korosztályban „A” csapatunk az Országos Jamboree-ba jutott, serdülő „A” gárdánk a Kiemelt Bajnokságban állt helyt, kadett és junior legényeink pedig régiós bajnokként zártak. Gratulálok nem csupán játékosainknak, de edzőiknek is a rengeteg elvégzett munkáért” – emelte ki Drahos Gábor, a MEAFC utánpótlásának vezetője.

A klub edzőinek szavazatai alapján 2016/17-ben a MEAFC „Legjobb játékosa” és „Legtöbbet fejlődött játékosa” díját az alábbi játékosok érdemelték ki:

Legjobb játékos:

Márkus Marcell (2006)

Oleár Ákos (2007)

Horváth Péter (2008)

• Élő közvetítés a júniusi diplomaátadó ünnepségekről

Élő közvetítés a júniusi diplomaátadó ünnepségekről • 9 órája

A tavalyihoz hasonlóan idén is ÉLŐ közvetítésen keresztül kísérhetik figyelemmel az érdeklődők a Diplomaátadó Ünnepi Szenátusüléseket 2017. június 29-én (csütörtökön) és 30-án (pénteken).

• Új vezetőedzővel a kiemelt Bajnokságban

Új vezetőedzővel a kiemelt Bajnokságban • 8 napja

Megújuló edzői stábbal tervezi következő szezonját a MEAFC NB I/B-s kosárlabda csapata. A nemrégiben véget ért szezon során nagyszerű teljesítményt nyújtó, végül 4. helyen záró egyetemisták jövő évi terveiről dr. Fazekas Csabát, a MEAFC kosárlabda szakosztályvezetőjét és Hajdu Rolandot, a leendő vezetőedzőt kérdeztük.

• Miskolci Jogászképzés 35. jubileumi tanévét lezáró konferencia • 9 napja

A Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara 2017. június 19-én rendezte meg az Igazságügyi Minisztérium Kutatási és Oktatásfejlesztési Programjai keretében megvalósuló projektek zárókonferenciáját, amely egyben a Miskolci Jogászképzés 35. jubileumi tanévének záróeseménye is volt.

• Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata!

Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata! • 11 napja

Rada János