Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata!

írta Drahos Gábor, 2017. június 18–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Fiatal kosarasai elismerésével egybekötött évzáróval fejezte be idei szezonját a MEAFC kosárlabda szakosztályának utánpótlása. Az Egyetemi Körcsarnok tövében megtartott évzáró ünnepségen tíz korosztályban (1999-2008) hirdettek győztest.

Díjátadót tartott a MEAFC kosárlabda csapata!

„Úgy vélem, sikeres évet zárt a MEAFC utánpótlása, hiszen nem csupán létszámban bővült a bázisunk, de minden korosztályban sikerült remek eredményeket elérnünk. Kenguru és gyermek korosztályban „A” csapatunk az Országos Jamboree-ba jutott, serdülő „A” gárdánk a Kiemelt Bajnokságban állt helyt, kadett és junior legényeink pedig régiós bajnokként zártak. Gratulálok nem csupán játékosainknak, de edzőiknek is a rengeteg elvégzett munkáért” – emelte ki Drahos Gábor, a MEAFC utánpótlásának vezetője.

A klub edzőinek szavazatai alapján 2016/17-ben a MEAFC „Legjobb játékosa” és „Legtöbbet fejlődött játékosa” díját az alábbi játékosok érdemelték ki:

Legjobb játékos:

Horváth Péter (2008)

• Élelmezési Világnap a Miskolci Egyetemen

Élelmezési Világnap a Miskolci Egyetemen • 15 napja

Október 15-16., 19-20. a Miskolci Egyetem is részt vesz ezen a fontos eseményen. A campuson működő hallgatókból és oktatókból álló csoport, amely csatlakozott az Egyetemek Harca az Éhezés Ellen (Universities Fighting World Hunger or UFWH) nevű nemzetközi mozgalomhoz. Adománygyűjtő pontokat helyeznek ki a kampuszon és az Avasi TESCO áruházban (Miskolc, Mésztelep u. 1/a 3508).

• Lányok Napja 2020 – A jövőd ma kezdődik! – A jövőd itt kezdődik!

Lányok Napja 2020 – A jövőd ma kezdődik! – A jövőd itt kezdődik! • 23 napja

2020. október 1-én immár 8. alkalommal, a járványügyi helyzet miatt rendhagyó módon, online került megrendezésre a Lányok Napja a Miskolci Egyetemen. A Lányok Napja egy országos, a reáltudományokhoz közel álló szakmákat népszerűsítő pályaorientációs nap, melynek alkalmával fiatal lányok ezrei szereznek életre szóló inspirációt pályaválasztásukhoz.

• Tisztújító küldöttgyűlést tartott a MEAFC

Tisztújító küldöttgyűlést tartott a MEAFC • 25 napja

Tisztújító küldöttgyűlés a MEAFC-nál: Rakaczki Zoltán elnökként folytatja, Dr. Varga Judit és Prof. Dr. Horváth Zita személyesen vesz részt az egyesület munkájában

• Újra nyitva a Toborzó Iroda a Miskolci Egyetemen

Újra nyitva a Toborzó Iroda a Miskolci Egyetemen • 42 napja

Szeptember 14-től újra kinyitotta kapuit az egyetemi toborzó iroda, mely március közepe óta, a járványügyi helyzet kirobbanásától nem fogadott ügyfeleket.