Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

írta MEAFC, 2017. december 2–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

December 2-án a budapesti Tüskecsarnokban ismét megrendezésre kerül a kosárlabda Kelet-Nyugat All Star Gála. A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek.

Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek. Délután kettő órakor a kapunyitást követően a kerekesszékesek Kelet-Nyugat bemutatómeccsével indul a program. Ezt követi 15:30-tól az előmérkőzés, ahol a férfi U20-as válogatott méri össze erejét az egyetemi bajnokság válogatottjával. A zsákolóversennyel, dobóversennyel, táncbemutatóval és díjátadókkal fűszerezett főmérkőzés 18 órakor kezdődik.

Az egyetemi válogatottban Takács Dániel és Kopasz Márton játékosként, Drahos Gábor pedig másodedzőként fogja képviselni a MEAFC egyesületét. Az ellenfélben is lett volna miskolci játékos, hiszen Galló Márk is meghívást kapott a legjobbak közé, ám sajnálatos sérülése közbeszólt.

Szurkoljunk együtt a miskolci csapatnak a gálán is!

• Interjú Pátkai Mihály üzletemberrel, keresztény influencerrel

Interjú Pátkai Mihály üzletemberrel, keresztény influencerrel • 6 napja

Magyar, európai, keresztény, „hites”, blogger, újságíró, tanár, üzletember, utazó, olvasó, tolmács és fordító, tanuló- az alábbiakban felsorolt tucatnyi címszó Pátkai Mihály Facebook oldalának bemutatkozó rovatában olvasható. A népszerű keresztény influencer oldalát több, mint 40.000 ember követi, akit arról is kérdeztem miért tartja fontosnak üzenetét mások számára, továbbá mit takar a közösségi média berkein belül gyakran használt „influencerkedés” kifejezés. A vele készült interjú az alábbiakban olvasható.

• KJI-NPKI Nyári egyetemi felhívás 2020

KJI-NPKI Nyári egyetemi felhívás 2020 • 12 napja

A Kisebbségi Jogvédő Intézet és a Nemzetpolitikai Kutatóintézet 2020-ban immár kilencedik alkalommal rendezi meg a Kisebbségvédelem Európában című nyári egyetemet.

• Tájékoztató a Kortárs Hangon pályázat eredményeiről

Tájékoztató a Kortárs Hangon pályázat eredményeiről • 12 napja

A tizenhatodik éve kiírt Kortárs Hangon Nemzetközi Irodalmi pályázat elbírálási folyamata lezajlott. Idén a díjátadó, kötetbemutató Gála április 23-án kerül megrendezésre.

• Tavaszi élelmiszergyűjtés

Tavaszi élelmiszergyűjtés • 12 napja

Az Egyetemek Harca az Éhezés Ellen csoport és a Miskolci Egyetem Modern Filológiai Intézet, a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Vöröskereszttel karöltve tavaszi élelmiszergyűjtést szervez a rászorulók számára.