Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

írta MEAFC, 2017. december 2–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

December 2-án a budapesti Tüskecsarnokban ismét megrendezésre kerül a kosárlabda Kelet-Nyugat All Star Gála. A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek.

Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek. Délután kettő órakor a kapunyitást követően a kerekesszékesek Kelet-Nyugat bemutatómeccsével indul a program. Ezt követi 15:30-tól az előmérkőzés, ahol a férfi U20-as válogatott méri össze erejét az egyetemi bajnokság válogatottjával. A zsákolóversennyel, dobóversennyel, táncbemutatóval és díjátadókkal fűszerezett főmérkőzés 18 órakor kezdődik.

Az egyetemi válogatottban Takács Dániel és Kopasz Márton játékosként, Drahos Gábor pedig másodedzőként fogja képviselni a MEAFC egyesületét. Az ellenfélben is lett volna miskolci játékos, hiszen Galló Márk is meghívást kapott a legjobbak közé, ám sajnálatos sérülése közbeszólt.

Szurkoljunk együtt a miskolci csapatnak a gálán is!

• Szögi parádés játéka győzelmet ért Békésen!

Szögi parádés játéka győzelmet ért Békésen! • 11 napja

A hazai légiós, Krstic gyors öt pontjával kezdődött az alapszakasz első körének utolsó fordulója, ám válaszként Szögi meg sem állt tíz egységig. Szögi mellett Máté is két szép kosárral folytatta, így egy pontban gazdag első negyed ért véget közel egállal (25-24).

• Hárompontosok nélkül nagyon nehéz nyerni!

Hárompontosok nélkül nagyon nehéz nyerni! • 11 napja

Hazai ziccerrel és vendég büntetőkkel indult a keleti rangadó. Máté sikeres tempódobásaival vétette magát észre, ám a Cápák nagyon elkapták a fonalat. Négy sikeres távolijukkal elléptek a Miskolctól (21-32).

• „Megpróbáljuk megszólítani az egyetemistákat„

„Megpróbáljuk megszólítani az egyetemistákat„ • 16 napja

Olyan miskolci polgárokat szólítunk meg, akik a város kulturális életében jelentős szerepet játszanak, ebben a cikkben Béres Attilával, a Miskolci Nemzeti Színház igazgatójával készült interjúnk olvashatjátok.

• A fagyöngy volt a témája a 12. Adventi ünnepi estnek

A fagyöngy volt a témája a 12. Adventi ünnepi estnek • 19 napja

A fagyöngy eredete a skandináv mitológiába nyúlik vissza, itt vált a szeretet jelképévé. A fagyöngy alatt adott csók pedig az örök szerelmet hozza magával a hiedelem szerint, és ez a hit manapság már az ünnepekkel jár kéz a kézben.

Rada János