Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

írta MEAFC, 2017. december 2–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

December 2-án a budapesti Tüskecsarnokban ismét megrendezésre kerül a kosárlabda Kelet-Nyugat All Star Gála. A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek.

Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek. Délután kettő órakor a kapunyitást követően a kerekesszékesek Kelet-Nyugat bemutatómeccsével indul a program. Ezt követi 15:30-tól az előmérkőzés, ahol a férfi U20-as válogatott méri össze erejét az egyetemi bajnokság válogatottjával. A zsákolóversennyel, dobóversennyel, táncbemutatóval és díjátadókkal fűszerezett főmérkőzés 18 órakor kezdődik.

Az egyetemi válogatottban Takács Dániel és Kopasz Márton játékosként, Drahos Gábor pedig másodedzőként fogja képviselni a MEAFC egyesületét. Az ellenfélben is lett volna miskolci játékos, hiszen Galló Márk is meghívást kapott a legjobbak közé, ám sajnálatos sérülése közbeszólt.

Szurkoljunk együtt a miskolci csapatnak a gálán is!

• Hajnal József Mákdobáló című regényének könyvbemutatója

Hajnal József Mákdobáló című regényének könyvbemutatója • 7 napja

Október 10-én volt Hajnal József – egykori egyetemi hallgató – Mákdobáló című könyvének bemutatója a Miskolci Egyetem Könyvtárában. A beszélgetést Tóth Evelin vezette, a műből pedig az Egy Maszk tagjai olvastak fel részleteket.

• Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen

Világélelmezési nap a Miskolci Egyetemen • 23 napja

A Világélelmezési napot minden évben október 16-án több mint 150 országban megtartják. Ehhez a fontos és nemes eseményhez csatlakozik október 16-án és 17-én (9.00-14.00h között) a Miskolci Egyetem is.

• Idén is vár a Kutatók Éjszakája

Idén is vár a Kutatók Éjszakája • 30 napja

A szeptember végi időszaknak immáron évek óta elengedhetetlen kelléke a Kutatók Éjszakája megrendezése. A rendezvény egy Európa-szerte lebonyolításra kerülő ingyenes eseménysorozat, amely a tudomány és a kutatói életpálya népszerűsítésére szolgál. Egyetemünkön szeptember 28-án (17-23h) rendezik meg.

• Miskolci Egyetemi Sportnap 2018

Miskolci Egyetemi Sportnap 2018 • 42 napja

A Miskolci Egyetem intézményi sportirodája idén is megszervezi 2018. szeptember 19-én a XIX. Miskolci Egyetemi Sportnapot, a hagyományok szerint kötelezően sporttal töltendő tanítás nélküli munkanap keretében.

Rada János