Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

írta MEAFC, 2017. december 2–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

December 2-án a budapesti Tüskecsarnokban ismét megrendezésre kerül a kosárlabda Kelet-Nyugat All Star Gála. A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek.

Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek. Délután kettő órakor a kapunyitást követően a kerekesszékesek Kelet-Nyugat bemutatómeccsével indul a program. Ezt követi 15:30-tól az előmérkőzés, ahol a férfi U20-as válogatott méri össze erejét az egyetemi bajnokság válogatottjával. A zsákolóversennyel, dobóversennyel, táncbemutatóval és díjátadókkal fűszerezett főmérkőzés 18 órakor kezdődik.

Az egyetemi válogatottban Takács Dániel és Kopasz Márton játékosként, Drahos Gábor pedig másodedzőként fogja képviselni a MEAFC egyesületét. Az ellenfélben is lett volna miskolci játékos, hiszen Galló Márk is meghívást kapott a legjobbak közé, ám sajnálatos sérülése közbeszólt.

Szurkoljunk együtt a miskolci csapatnak a gálán is!

• EFOP doktori interjú

EFOP doktori interjú • 9 napja

Hosszú távú fejlesztési program indult a Miskolci Egyetemen, mely pályázati forrásból biztosítja az Egyetem kutatási fókuszainak az Intelligens Szakosodási Stratégia célrendszereihez való jobb illesztését, a kutatási rendszer belső működésének átalakítását, valamint a kutatói utánpótlás biztosítását.

• Szalamander - Elbúcsúztak a várostól egyetemünk végzős hallgatói

Szalamander - Elbúcsúztak a várostól egyetemünk végzős hallgatói • 15 napja

Régi selmeci hagyomány, hogy szalamanderrel, azaz fáklyás felvonulással búcsúznak a Várostól és a Campustól a valétáló hallgatók – így köszönik meg az itt eltöltött éveket. A 2018-ban valétáló bányász-, kohász-, gépész-, jogász-, gazdász-, bölcsész- és egészségügyis hallgatók látványos, selmeci hagyományokat idéző búcsúünnepsége június 27-én este zajlott.

• Egyetemünkön ülésezett az FDSZ

Egyetemünkön ülésezett az FDSZ • 29 napja

Június 14-én kibővített küldöttértekezletet tartott a Miskolci Egyetemen a Felsőoktatásban Dolgozók Szakszervezete (FDSZ). Az ülést Dr. Dabasi - Halász Zsuzsanna nyitotta meg, aki amellett, hogy Egyetemünk oktatója, a Szakszervezet miskolci elnöki posztját is betölti.

• Oktatói és hallgatói kitüntetések a 29. Nemzetközi Hegesztési Konferencián

Oktatói és hallgatói kitüntetések a 29. Nemzetközi Hegesztési Konferencián • 33 napja

Idén is megújuló tartalommal és partnerekkel rendezték meg a 29. Nemzetközi Hegesztési Konferenciát május 24-26. között a Miskolci Egyetemen, a Magyar Hegesztési Egyesület, a Magyar Hegesztéstechnikai és Anyagvizsgálati Egyesülés, a Magyar Anyagvizsgálók Egyesülete, és a Magyar Roncsolásmentes Vizsgálati Szövetség együttműködésben.

Rada János