Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

írta MEAFC, 2017. december 2–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

December 2-án a budapesti Tüskecsarnokban ismét megrendezésre kerül a kosárlabda Kelet-Nyugat All Star Gála. A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek.

Miskolci kosarasok az Egyetemi Válogatott csapatában!

A szervezők ismét egy igazán látványos kosárünnepet terveznek. Délután kettő órakor a kapunyitást követően a kerekesszékesek Kelet-Nyugat bemutatómeccsével indul a program. Ezt követi 15:30-tól az előmérkőzés, ahol a férfi U20-as válogatott méri össze erejét az egyetemi bajnokság válogatottjával. A zsákolóversennyel, dobóversennyel, táncbemutatóval és díjátadókkal fűszerezett főmérkőzés 18 órakor kezdődik.

Az egyetemi válogatottban Takács Dániel és Kopasz Márton játékosként, Drahos Gábor pedig másodedzőként fogja képviselni a MEAFC egyesületét. Az ellenfélben is lett volna miskolci játékos, hiszen Galló Márk is meghívást kapott a legjobbak közé, ám sajnálatos sérülése közbeszólt.

Szurkoljunk együtt a miskolci csapatnak a gálán is!

• FabLab konferencia Santanderben a Campus Mundi ösztöndíj révén

FabLab konferencia Santanderben a Campus Mundi ösztöndíj révén • 3 napja

Rövid tanulmányút az Atlanti-óceán partjainál: FabLab konferencia Santanderben a Campus Mundi ösztöndíj révén. A Gazdaságtudományi Kar oktatója és doktorandusza, Varga Krisztina egy hetes tanulmányúton vett részt Spanyolországban 2018 márciusában.

• MI LESZ A KAJA? c. előadása

MI LESZ A KAJA? c. előadása • 3 napja

A Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kara tavasszal is folytatja a Természeti Erőforrások Akadémiája előadás sorozatát. Március 2-án Dr. Zsíros László Róbert a Szertár weboldal létrehozója MI LESZ A KAJA? címmel tartott előadást a nagyközönség számára.

• Április bolondja

Április bolondja • 3 napja

Április bolondjának a népszokás szerint azt tekinthetjük, akivel április 1-jén a bolondját járatják, csak ezért, hogy jól kinevethessék. Ez a fajta tréfálkozási szokás napjainkig annyira elterjedt világszerte, hogy a médiában megjelenő híreket sem árt feltartásokkal kezelni ezen a napon.

• Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj? - Gyere el rendezvényünkre!

Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj? - Gyere el rendezvényünkre! • 4 napja

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

Rada János