Meghívó a Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" című előadásra!

írta Egészségügyi Kar, 2018. március 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Március 6-án a Közép-Kelet Európai Rekreációs Társaság Életviteli Klubja "Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" címmel tart előadást a Miskolci Egyetem Egészségügyi Karán.

Meghívó a Sporttáplálkozás a kulisszák mögül

Március 6-án a Közép-Kelet Európai Rekreációs Társaság Életviteli Klubja "Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" címmel tart előadást aMiskolci Egyetem Egészségügyi Karán.

Szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt március 6-án 16:30-kor a B/3-B/4 épület 207-es előadójában!

• Egyetemünkön ülésezett az FDSZ

Egyetemünkön ülésezett az FDSZ • 12 órája

Június 14-én kibővített küldöttértekezletet tartott a Miskolci Egyetemen a Felsőoktatásban Dolgozók Szakszervezete (FDSZ). Az ülést Dr. Dabasi - Halász Zsuzsanna nyitotta meg, aki amellett, hogy Egyetemünk oktatója, a Szakszervezet miskolci elnöki posztját is betölti.

• Oktatói és hallgatói kitüntetések a 29. Nemzetközi Hegesztési Konferencián

Oktatói és hallgatói kitüntetések a 29. Nemzetközi Hegesztési Konferencián • 5 napja

Idén is megújuló tartalommal és partnerekkel rendezték meg a 29. Nemzetközi Hegesztési Konferenciát május 24-26. között a Miskolci Egyetemen, a Magyar Hegesztési Egyesület, a Magyar Hegesztéstechnikai és Anyagvizsgálati Egyesülés, a Magyar Anyagvizsgálók Egyesülete, és a Magyar Roncsolásmentes Vizsgálati Szövetség együttműködésben.

• Kálmán Sándor chip tervező mérnök tartott előadást a Miskolci Egyetemen

Kálmán Sándor chip tervező mérnök tartott előadást a Miskolci Egyetemen • 10 napja

Május 16-án Kálmán Sándor chip tervező mérnök tartott előadást elsősorban informatikusok számára a Miskolci Egyetemen. Kálmán Sándor 1971-ben szerzett gépészmérnöki diplomát (GAM) az akkori Miskolci Egyetemen. A pályafutása során 22 elfogadott szabadalom kidolgozásában működött közre.

• Együttműködési megállapodás az OBA és a Gazdaságtudományi Kar között

Együttműködési megállapodás az OBA és a Gazdaságtudományi Kar között • 13 napja

A pénzügyi, közgazdasági képzést segítő együttműködési megállapodást kötött az Országos Betétbiztosítási Alap (OBA), valamint a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara.

Rada János