Meghívó a Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" című előadásra!

írta Egészségügyi Kar, 2018. március 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Március 6-án a Közép-Kelet Európai Rekreációs Társaság Életviteli Klubja "Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" címmel tart előadást a Miskolci Egyetem Egészségügyi Karán.

Meghívó a Sporttáplálkozás a kulisszák mögül

Március 6-án a Közép-Kelet Európai Rekreációs Társaság Életviteli Klubja "Sporttáplálkozás a kulisszák mögül" címmel tart előadást aMiskolci Egyetem Egészségügyi Karán.

Szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt március 6-án 16:30-kor a B/3-B/4 épület 207-es előadójában!

• Interjú Pátkai Mihály üzletemberrel, keresztény influencerrel

Interjú Pátkai Mihály üzletemberrel, keresztény influencerrel • 6 napja

Magyar, európai, keresztény, „hites”, blogger, újságíró, tanár, üzletember, utazó, olvasó, tolmács és fordító, tanuló- az alábbiakban felsorolt tucatnyi címszó Pátkai Mihály Facebook oldalának bemutatkozó rovatában olvasható. A népszerű keresztény influencer oldalát több, mint 40.000 ember követi, akit arról is kérdeztem miért tartja fontosnak üzenetét mások számára, továbbá mit takar a közösségi média berkein belül gyakran használt „influencerkedés” kifejezés. A vele készült interjú az alábbiakban olvasható.

• KJI-NPKI Nyári egyetemi felhívás 2020

KJI-NPKI Nyári egyetemi felhívás 2020 • 12 napja

A Kisebbségi Jogvédő Intézet és a Nemzetpolitikai Kutatóintézet 2020-ban immár kilencedik alkalommal rendezi meg a Kisebbségvédelem Európában című nyári egyetemet.

• Tájékoztató a Kortárs Hangon pályázat eredményeiről

Tájékoztató a Kortárs Hangon pályázat eredményeiről • 12 napja

A tizenhatodik éve kiírt Kortárs Hangon Nemzetközi Irodalmi pályázat elbírálási folyamata lezajlott. Idén a díjátadó, kötetbemutató Gála április 23-án kerül megrendezésre.

• Tavaszi élelmiszergyűjtés

Tavaszi élelmiszergyűjtés • 12 napja

Az Egyetemek Harca az Éhezés Ellen csoport és a Miskolci Egyetem Modern Filológiai Intézet, a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Vöröskereszttel karöltve tavaszi élelmiszergyűjtést szervez a rászorulók számára.