EFOTT 2014 - Megnyíltak a kapuk!

írta Kiss Viktor, 2014. július 16–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Elérkezett az idő, amire több tízezer magyar diák várt hónapok óta: Megnyitotta kapuit az EFOTT, július 15-én a Miskolci Egyetemen.

EFOTT 2014 - Megnyíltak a kapuk!

Csütörtök óta folytak a munkálatok az egyetem területén (pl.: kordonelhelyezés, kiszolgáló egységek felépítése, színpadállítás stb.), hogy a fesztivál első lakói kedden délelőtt felverhessék sátraikat és átadhassák magukat a hangulatnak.

Hosszú kígyózó sorok állnak kora reggel óta a jegypénztáraknál, úgyhogy érdemes időben érkezni és a fák árnyéka alatt sátorhelyet keresni, mivel ragyogó időt és 30 C° mond egész hétre a meteorológiai előrejelzés.

2014. július 15-20. Miskolc-Tapolca-Miskolci Egyetem!

EFOTT Csak Szabadon…..

Nagy Tomi
fotó: Kiss Viktor

• FLO RIDA A 2020-AS EFOTT-ON • 5 napja

Az EFOTT szervezőcsapata közzétette az első nemzetközi fellépőt, akit a Velencei-tó partjára várnak: ő pedig nem más, mint a világhírű amerikai rapper, Flo Rida! Produkcióját hazai közönség még biztosan nem láthatta, hiszen régi nagy slágerei mellett legújabb albumával fogja végigbulizni a nyarat. Ráadásul mindezt egy Pitbullal közös dal előzi meg hamarosan. Nézzük, ki mindenki érkezik még a 45. EFOTT-ra!

• A Miskolci Egyetem továbbra is a növekedés útján • 24 napja

A Miskolci Egyetemre felvett hallgatók száma 2019-ben a 2018. évihez képest 10 százalékkal emelkedett, amivel a felsőoktatási intézmények között országosan is az élmezőnyben foglalunk helyet.

• Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon

Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon • 29 napja

A Miskolci Diákotthon Kft. Nemzeti Tanúsító védjegyes legmagasabb minősítésű ifjúsági szálláshelye az UNI-HOTEL Diákotthon Traveller Review Award díjazott lett a 2020-as évben.

• Ismerkedés az 5G-vel

Ismerkedés az 5G-vel • 56 napja

November 20-án az 5G-ről láthatott érdekes előadást a Miskolci Egyetem könyvtárának Disputa terében minden érdeklődő, a Vodafone alkalmazottjainak előadásában. Az előadást Hegyi Barnabás – villamosmérnök -, valamint Emri Dávid – folyamat- és innovációmenedzsment – tartotta.