Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj? - Gyere el rendezvényünkre!

írta Neptun, 2018. április 17–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

MEGHÍVÓ
Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ

Szeretnél TDK-ra jelentkezni, de nem tudod, kinél érdeklődj?

Kíváncsi vagy korábbi díjazottak beszámolójára?

Tudod, hogy a TDK dolgozatod alapja lehet a szakdolgozatodnak?

Ha kíváncsi vagy a válaszokra, és szeretnél részt venni Tudományos Diákköri Konferencián, vagy érdekel, hogy mások hogyan készültek fel a megmérettetésre, valamint milyen előnyökkel jár a részvétel, gyere el rendezvényünkre!

A Hallgatói Kiválósági és Konzultációs Központ 2018. április 18-án, szerdán 11 órakor tartja tájékoztató TDK előadását a Fintelligence Pénzügyi Oktatási Központban (A/4, 3. emeleti üvegterem).

Találkozhatsz Doszpoly Petronella alapszakos hallgatóval, aki több befejezett és folyamatban levő TDK dolgozattal büszkélkedhet, valamint Lengyel Levente PhD hallgatóval, aki OTDK I. helyezést ért el.

Az előadáson és az azt követő kötetlen beszélgetésen megosztják tapasztalataikat, valamint válaszolnak a felmerülő kérdésekre.

Szeretettel várunk!

Horváth Krisztián

Doszpoly Petronella

Lengyel Levente

a FŐNIX-ME projekt csapatának tagja

alapszakos közgazdász  hallgató

E-mail: prkrisz@uni-miskolc.hu

• TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15)

TIBES KONCERT AZ EGYETEMEN (10.15) • 11 napja

Csaba Tibor (Tibes) népszerű zenész, dalszerző-rapper az Alvajárók ébredése és egyéb nagysikerű dalok szerzője, előadója október 15-én koncertet ad a ROCKWELL KLUB előtti szabadtéri színpadon. Gyere te is, ott a helyed! Belépés:INGYENES!

• Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18.

Élelmezési Világnap - 2019. október 16-18. • 12 napja

Élelmezési Világnap (World Food Day): egy nap, melyet világszerte ünnepelnek. Egy esemény, amire világszerte odafigyelnek - részben magyar emberek 40 évvel ezelőtti kezdeményezésének köszönhetően! Őrizzük meg ezt a szellemiséget, és az Élelmezési Világnap alkalmából rendezzünk egy eredményes gyűjtést a Miskolci Egyetemen október 16-17-18-án!

• Észak Állásbörze

Észak Állásbörze • 13 napja

Másodszor rendezték meg a Miskolci Egyetemen az Észak Állásbörze, amely a tavalyihoz hasonló sikert hozott: a többtucatnyi munkát kínáló cég, vállalkozás standjait sok százan keresték fel. Sokan már munkaszerződés konkrét ígéretével távoztak az állásbörzéről, mások több kedvező ajánlat közül választhatnak majd.

• Katonai Toborzóiroda nyílt a Miskolci Egyetemen

Katonai Toborzóiroda nyílt a Miskolci Egyetemen • 27 napja

Szeptember 16-án a Magyar Honvédség átadta a Miskolci Egyetemen kialakított toborzóirodáját, ahol folyamatosan várják a katonai szolgálati formák iránt érdeklődőket.