EFOTT mobil applikáció

írta Tóth Orsi, 2014. július 18–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Ha 2014, akkor EFOTT Miskolc! 30 év után újra fesztiválozók népesítik be az Egyetemváros környékét, ahol ütős koncerteken, a legjobb sportprogramokon és még a fesztiválzónán kívül szervezett izgalmas kalandozásokon is részt vehetsz, mikor mihez támad éppen kedved. A lényeg: EFOTT – Csak Szabadon…

EFOTT mobil applikáció

A fesztivál területén való eligazodáshoz és a legtutibb EFOTT-programok megtalálásához egy hasznos kis alkalmazást is segítségül hívhatsz, hiszen elérhető az EFOTT mobil app már androidra és IOS-re is. Előnye, hogy természetesen offline módban is működik, így bárhol a városban megtervezheted az esti programot.

Az események között napok szerint, vagy akár a kis sátor ikon segítségével színpadok szerint is böngészhetsz, hogy megtaláld a leginkább neked valót. Ha bejelölöd kedvenceidet, saját programtáblád segítségével biztos, hogy nem maradsz le semmiről.

Térkép is van persze, hogy a legdurvább este után is visszatalálj a sátradhoz, és számos egyéb hasznos infót is megtalálsz, például az EFOTT-kártyával, vagy a strandolási lehetőségekkel kapcsolatban.

A helymeghatározás és a térkép maximális kihasználásához, illetve persze az applikációba integrált youtube és facebook eléréséhez szükséged lehet online kapcsolatra, keresd a wifi-pontokat.

Tóth Orsi

• Élelmezési Világnap a Miskolci Egyetemen

Élelmezési Világnap a Miskolci Egyetemen • 13 napja

Október 15-16., 19-20. a Miskolci Egyetem is részt vesz ezen a fontos eseményen. A campuson működő hallgatókból és oktatókból álló csoport, amely csatlakozott az Egyetemek Harca az Éhezés Ellen (Universities Fighting World Hunger or UFWH) nevű nemzetközi mozgalomhoz. Adománygyűjtő pontokat helyeznek ki a kampuszon és az Avasi TESCO áruházban (Miskolc, Mésztelep u. 1/a 3508).

• Lányok Napja 2020 – A jövőd ma kezdődik! – A jövőd itt kezdődik!

Lányok Napja 2020 – A jövőd ma kezdődik! – A jövőd itt kezdődik! • 21 napja

2020. október 1-én immár 8. alkalommal, a járványügyi helyzet miatt rendhagyó módon, online került megrendezésre a Lányok Napja a Miskolci Egyetemen. A Lányok Napja egy országos, a reáltudományokhoz közel álló szakmákat népszerűsítő pályaorientációs nap, melynek alkalmával fiatal lányok ezrei szereznek életre szóló inspirációt pályaválasztásukhoz.

• Tisztújító küldöttgyűlést tartott a MEAFC

Tisztújító küldöttgyűlést tartott a MEAFC • 23 napja

Tisztújító küldöttgyűlés a MEAFC-nál: Rakaczki Zoltán elnökként folytatja, Dr. Varga Judit és Prof. Dr. Horváth Zita személyesen vesz részt az egyesület munkájában

• Újra nyitva a Toborzó Iroda a Miskolci Egyetemen

Újra nyitva a Toborzó Iroda a Miskolci Egyetemen • 40 napja

Szeptember 14-től újra kinyitotta kapuit az egyetemi toborzó iroda, mely március közepe óta, a járványügyi helyzet kirobbanásától nem fogadott ügyfeleket.