Miskolci Egyetemi Sportnap 2018

írta ME Sportiroda, 2018. szeptember 12–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Miskolci Egyetemi Sportnap 2018

Tisztelt Oktatók, Dolgozók, Hallgatók!

A Miskolci Egyetem intézményi sportirodája idén is megszervezi 2018. szeptember 19-én a XIX. Miskolci Egyetemi Sportnapot, a hagyományok szerint kötelezően sporttal töltendő tanítás nélküli munkanap keretében. Az UNESCO közgyűlése szeptember 20-át az Egyetemi Sport Nemzetközi Napjává nyilvánította, azonban a minél magasabb részvételi arány érdekében, idén Egyetemünk egy nappal korábban tartja e jeles napot. Egyetemünk büszkén csatlakozott a programsorozathoz, mely egész Európában, több száz egyetemen, több ezer hallgatót mozgat majd meg ezen a napon. Az előnevezést igénylő sportágakon túl sportos aktivitásokkal, bemutatókkal, és meglepetés feladatokkal várunk mindenkit, pontos programmal a jövő héten jelentkezünk.

A Sportnap alábbi versenyszámaiban szükséges előnevezés:

Kispályás labdarúgás

• maximum 10 fős csapatok jelentkezését várjuk (5+1 játszik, 4 fő csere)

• 48 csapat nevezését tudjuk elfogadni

• jelentkezési határidő szeptember 16. éjfél

• csapatkapitányoknak megbeszélés szeptember 17-én 18 órakor, a Körcsarnokban (ekkor kapja meg minden csapat a sorsolást és lebonyolítást)

Streetball

• 4 fős csapatok jelentkezését várjuk

Strandröplabda

• női, férfi és vegyes páros kategóriák

• 2 fős csapatok

Asztalitenisz

• női és férfi egyéni, férfi páros és vegyes páros kategóriák

Tenisz

• női és férfi egyéni, férfi páros kategóriák

Sakk

Bridzs

Tollaslabda

• férfi, női egyéni, férfi, női és vegyes páros kategóriák

Darts

Csocsó

• 2 fős csapatok jelentkezését várjuk

Főzés

• pörkölt, gulyás és szabadon kategóriák

• A főzéshez tűzifát minden csapat számára biztosítunk. 1 garnitúra sörpadot pedig az első 50 nevezett csapat számára tudunk biztosítani.

Tájfutás – az egyetem területén

• férfi, női egyéni, férfi, női és vegyes páros kategóriák

Megmérettetés Spártai Módra

• 10 fős csapatok jelentkezését várjuk

Jelentkezni 2018. szeptember 5-tól (szerda), 2018. szeptember 16. (vasárnap) éjfélig lehet online a www.sport.uni-miskolc.hu oldalon az online nevezés fülre kattintva.

Bővebb információkért látogasson el weboldalunkra!

Sportbaráti üdvözlettel: Sportiroda

Kortárs Hangon 2023 Nemzetközi Irodalmi pályázat • 446 napja