„Vivát Miskolci Egyetem, Vivát Gólyatábor!”

írta Kiss Viktor, 2014. szeptember 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A balekhét több mint félezer elsőéves résztvevőjével vasárnap kezdetét vette a Gólyatábor! Hétfőn este Prof. Dr. Torma András, egyetemünk rektora és Dr. Kriza Ákos, Miskolc város polgármestere is köszöntötte az újdonsült gólyákat.

„Vivát Miskolci Egyetem, Vivát Gólyatábor!”

A köszöntőket követően a közösségépítés jegyében egy rendhagyó és színes program keretében a Gólyatábor résztvevői közösen „formázták meg” a Miskolci Egyetem monogramját majd több száz léggömböt eresztettek szélnek.
Az eseményt több kameraállásból is rögzítettük, melyet hamarosan Ti is láthattok!
fotó: Kiss Viktor