Vidám, változatos és hagyományőrző programokban idén is bővelkedett a Gólyatábor!

írta Kiss Viktor, 2014. szeptember 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A szerdai nagy "összkari" Sportnapot követően aznap este az Animal Cannibals koncertjével és egy fergeteges záróbulival ért véget az idei Gólyatábor több mint félezer elsőéves részvételével.

A szervezők most is kitettek magukért, hiszen a változatos, szórakoztató, hagyományőrző, kirándulós és sportos programokból egyaránt bővelkedett a balekhét, melynek köszönhetően rengeteg új ismeretség és barátság köttetett e pár nap alatt, sok sok élménnyel és szép emlékekkel gazdagon.
A MEgavízió a GoPro-s csapatunkkal kiegészülve igyekezett most is mindent felvenni és megörökíteni, (valamint eddig még nem rögzített helyszínekre, extrém helyekre is eljutni) melyet hamarosan Ti is láthattok képes és videós beszámolók formájában!

Ezúton is köszönjük Srácok a segítséget! :)

fotó: Kiss Viktor

• Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon

Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon • 9 órája

A Miskolci Diákotthon Kft. Nemzeti Tanúsító védjegyes legmagasabb minősítésű ifjúsági szálláshelye az UNI-HOTEL Diákotthon Traveller Review Award díjazott lett a 2020-as évben.

• Ismerkedés az 5G-vel

Ismerkedés az 5G-vel • 28 napja

November 20-án az 5G-ről láthatott érdekes előadást a Miskolci Egyetem könyvtárának Disputa terében minden érdeklődő, a Vodafone alkalmazottjainak előadásában. Az előadást Hegyi Barnabás – villamosmérnök -, valamint Emri Dávid – folyamat- és innovációmenedzsment – tartotta.

• Adventi üzenet az Ökumenikus Egyetemi Lelkészségtől

Adventi üzenet az Ökumenikus Egyetemi Lelkészségtől • 28 napja

A Miskolci Egyetemen immáron 13 éve működik az Egyetemi Lelkészség. Ökumenikus mini-intézmény lévén, négy felekezet (római és görög katolikus, református és evangélikus) munkáját fogja össze. Az önállóság fenntartása mellett minden közösen végezhető tevékenységet együtt szerveznek a lelkészek.

• Tisztább levegőt mindenkinek!

Tisztább levegőt mindenkinek! • 29 napja

Miskolc levegőtisztasága szempontjából évek óta jelentős probléma a szálló por koncentráció növekedése és a kedvezőtlen meteorológiai körülmények által kialakuló szmogos periódusok előfordulása. Erre reflektálva kezdett el foglalkozni a témával, Báthory Csongor az Energia-és Minőségügyi Intézet doktorandusz-hallgatója.