DOSz Nyári Tábor a Miskolci Egyetemen

írta Rada János, Kiss Viktor, 2014. szeptember 1–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Egymást érték a programok a nyár utolsó hetében a Miskolci Egyetemen: a bALEK7 után ugyanis következett a Doktoranduszok Országos Szövetsége (DOSz) Nyári Tábora.

DOSz Nyári Tábor a Miskolci Egyetemen

Az immár hagyománnyá vált rendezvényt idén Miskolcon, a Miskolci Egyetem Doktorandusz Önkormányzatával (ME-DÖK) közösen rendezték meg augusztus 28. és 31. között. A szakmaiak mellett igazi közösségépítő programok, valamit kiváló kikapcsolódási lehetőségek is várták a Kárpád-medence szinte valamennyi részéből érkező doktoranduszokat.

A DOSz Nyári Tábora keretében a doktoranduszok ellátogattak a megújult Diósgyőri Várba és Lillafüredre, ahol a Hámori-tó és a vízesés mellett megtekintették a tavaly átadott - igazi turista látványosságnak számító - Lillafüredi függőkertet is.

fotó: Kiss Viktor