Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

írta Sajtómeghívó, 2019. augusztus 30–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

2019. augusztus 29-én csütörtökön 10 órakor kerül sor a 3D Laboratórium átadására a Miskolci Egyetemen, amely új dimenziót jelent az anyagvizsgálatban, szolgáltatásban és kutatásban egyaránt. Az alkalomhoz kapcsolódó ünnepélyes szalagátvágásra tisztelettel meghívjuk a sajtó képviselőit.

Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

SAJTÓMEGHÍVÓ

„3D LAB” ÜNNEPÉLYES ÁTADÁSÁRA

Tisztelt Szerkesztőség!

Helyszín: Miskolci Egyetem, C/1 épület, I. emelet A szalagot átvágja és beszédet mondanak: 

Dr. Horváth Zita, felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár
 Prof. Dr. Torma András, a Miskolci Egyetem rektora 
Dr. Deák Csaba, a Miskolci Egyetem kancellárja

A sajtóesemény keretén belül a Miskolci Egyetemen egy nemzetközileg is versenyképes kutatási és szolgáltatási infrastruktúra fejlesztés eredményeként kialakított laboratórium átadására kerül sor.

További információ:
Dudás István +36 30 692 2001
Gruber Gabriella +36 20 371 7530

Miskolc, 2019. augusztus 27.

• Adventi üzenet az Ökumenikus Egyetemi Lelkészségtől

Adventi üzenet az Ökumenikus Egyetemi Lelkészségtől • 25 napja

A Miskolci Egyetemen immáron 13 éve működik az Egyetemi Lelkészség. Ökumenikus mini-intézmény lévén, négy felekezet (római és görög katolikus, református és evangélikus) munkáját fogja össze. Az önállóság fenntartása mellett minden közösen végezhető tevékenységet együtt szerveznek a lelkészek.

• Ismerkedés az 5G-vel

Ismerkedés az 5G-vel • 25 napja

November 20-án az 5G-ről láthatott érdekes előadást a Miskolci Egyetem könyvtárának Disputa terében minden érdeklődő, a Vodafone alkalmazottjainak előadásában. Az előadást Hegyi Barnabás – villamosmérnök -, valamint Emri Dávid – folyamat- és innovációmenedzsment – tartotta.

• Tisztább levegőt mindenkinek!

Tisztább levegőt mindenkinek! • 26 napja

Miskolc levegőtisztasága szempontjából évek óta jelentős probléma a szálló por koncentráció növekedése és a kedvezőtlen meteorológiai körülmények által kialakuló szmogos periódusok előfordulása. Erre reflektálva kezdett el foglalkozni a témával, Báthory Csongor az Energia-és Minőségügyi Intézet doktorandusz-hallgatója.

• Bevonattechnikai előadás

Bevonattechnikai előadás • 27 napja

Dr. Ostorházi László, az Ostorházi Bevonattechnikai Kft. tulajdonosa tartott előadást november 12-én Korrózió a járműiparban címmel.