Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

írta Sajtómeghívó, 2019. augusztus 30–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

2019. augusztus 29-én csütörtökön 10 órakor kerül sor a 3D Laboratórium átadására a Miskolci Egyetemen, amely új dimenziót jelent az anyagvizsgálatban, szolgáltatásban és kutatásban egyaránt. Az alkalomhoz kapcsolódó ünnepélyes szalagátvágásra tisztelettel meghívjuk a sajtó képviselőit.

Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

SAJTÓMEGHÍVÓ

„3D LAB” ÜNNEPÉLYES ÁTADÁSÁRA

Tisztelt Szerkesztőség!

Helyszín: Miskolci Egyetem, C/1 épület, I. emelet A szalagot átvágja és beszédet mondanak: 

Dr. Horváth Zita, felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár
 Prof. Dr. Torma András, a Miskolci Egyetem rektora 
Dr. Deák Csaba, a Miskolci Egyetem kancellárja

A sajtóesemény keretén belül a Miskolci Egyetemen egy nemzetközileg is versenyképes kutatási és szolgáltatási infrastruktúra fejlesztés eredményeként kialakított laboratórium átadására kerül sor.

További információ:
Dudás István +36 30 692 2001
Gruber Gabriella +36 20 371 7530

Miskolc, 2019. augusztus 27.