Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

írta Sajtómeghívó, 2019. augusztus 30–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

2019. augusztus 29-én csütörtökön 10 órakor kerül sor a 3D Laboratórium átadására a Miskolci Egyetemen, amely új dimenziót jelent az anyagvizsgálatban, szolgáltatásban és kutatásban egyaránt. Az alkalomhoz kapcsolódó ünnepélyes szalagátvágásra tisztelettel meghívjuk a sajtó képviselőit.

Sajtómeghívó „3D LAB” ünnepélyes átadására

SAJTÓMEGHÍVÓ

„3D LAB” ÜNNEPÉLYES ÁTADÁSÁRA

Tisztelt Szerkesztőség!

Helyszín: Miskolci Egyetem, C/1 épület, I. emelet A szalagot átvágja és beszédet mondanak: 

Dr. Horváth Zita, felsőoktatásért felelős helyettes államtitkár
 Prof. Dr. Torma András, a Miskolci Egyetem rektora 
Dr. Deák Csaba, a Miskolci Egyetem kancellárja

A sajtóesemény keretén belül a Miskolci Egyetemen egy nemzetközileg is versenyképes kutatási és szolgáltatási infrastruktúra fejlesztés eredményeként kialakított laboratórium átadására kerül sor.

További információ:
Dudás István +36 30 692 2001
Gruber Gabriella +36 20 371 7530

Miskolc, 2019. augusztus 27.

• Szorosabbra fűzi szakmai kapcsolatát a Miskolci Egyetem és a Csillagpont Rádió Alapítvány

Szorosabbra fűzi szakmai kapcsolatát a Miskolci Egyetem és a Csillagpont Rádió Alapítvány • 5 napja

A Miskolci Egyetem társadalmi kötelezettségvállalásának célja erős és hatékony szakmai kapcsolatok fenntartása a gazdaság minden szereplőjével. Igazi Universitasként törekszik arra, hogy a régió stratégiai fontosságú partnereivel szorosabbra fűzze a kapcsolatát, így az új évben együttműködési megállapodást köt a Csillagpont Rádió Alapítvánnyal.

• Több mint száz ajándékcsomagot adományoztak a miskolci katonák a Magyar Vöröskeresztnek

Több mint száz ajándékcsomagot adományoztak a miskolci katonák a Magyar Vöröskeresztnek • 36 napja

Elszállították azokat a cipősdobozokat, melyeket a miskolci katonák állítottak össze rászoruló fiataloknak. A felhívásra a megye hivatásos, szerződéses és önkéntes állománya is megmozdult, így két hónap alatt több mint 100 dobozt gyűjtöttek. A csomagokat gondosan becsomagolták és címkével látták el, melyeken megjelölték, hogy kinek szánják azokat.

• Félezer ÖTT-s szerződés Borsodban

Félezer ÖTT-s szerződés Borsodban • 50 napja

Aláírta szerződését az 500. területvédelmi tartalékos katona, Borsod-Abaúj-Zemplén megyében. A végzős egyetemista megszerzett tudását, a Magyar Honvédségen belül szeretné kamatoztatni, így a tartalékos rendszer után tervezi, hogy szerződéses katonaként marad a honvédségnél. Jelenleg beosztását keresik a rendszerben.

• Lélegeztetőgépet adományoz a Miskolci Egyetem a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórháznak

Lélegeztetőgépet adományoz a Miskolci Egyetem a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórháznak • 55 napja

A Miskolci Egyetem mindig kiemelt feladatának tartotta, hogy ahol térségnek szüksége van rá, ott segítsen. Ez a társadalmi szerepvállalás ösztönözte az intézmény rektorát, Prof. Dr. Horváth Zitát, hogy egy lélegeztetőgépet adományozzon a Borsod-Abaúj-Zemplén megyét és a régiót ellátó kórháznak.