XV. Miskolci Egyetemi Sportnap

írta egyetemisport-miskolc.hu, 2014. szeptember 12–ánMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Tisztelt Oktatók, Dolgozók, Hallgatók! A Miskolci Egyetem intézményi sportirodája idén is megszervezi szeptember 19-én a XV. Miskolci Egyetemi Sportnapot, a hagyományok szerint kötelezően sporttal töltendő tanítás nélküli munkanap keretében.

XV. Miskolci Egyetemi Sportnap

A Sportnap alábbi versenyszámaiban szükséges előnevezés:

Kispályás labdarúgás

-          maximum 10 fős csapatok jelentkezését várjuk (5+1 játszik, 4 fő csere),

-          48 csapat nevezését tudjuk elfogadni

-          jelentkezési határidő szeptember 15. 12:00 óra

-          csapatkapitányoknak megbeszélés szeptember 17-én 18 órakor

Streetball

- 4 fős csapatok jelentkezését várjuk

Strandröplabda

- női, férfi és vegyes páros kategóriák

Asztalitenisz

- női és férfi egyéni, férfi páros és vegyes páros kategóriák

Tenisz

- női és férfi egyéni, férfi páros kategóriák

Atlétikai 7 próba

- az indulóknak mind a 7 próbát kell teljesíteniük: távolugrás, magasugrás, gerelyhajítás, 100 m síkfutás, 100 m gátfutás, súlylökés, medicinlabda dobás

Sakk

- egyéni verseny

Tollaslabda

- férfi, női egyéni, férfi, női és vegyes páros kategóriák

Darts

- egyéni verseny

Csocsó

- 2 fős csapatok jelentkezését várjuk

Főzés

- pörkölt, gulyás és szabadon kategóriák

A főzéshez tűzifát minden csapat számára biztosítunk. 1 garnitúra sörpadot pedig az első 60 nevezett csapat számára tudunk biztosítani.

Jelentkezni 2014. szeptember 4-től 2014. szeptember 16-ig lehet online a www.sport.uni-miskolc.hu oldalon, vagy személyesen a Körcsarnok 10. sz. Brindza Henrietta irodájában, minden hétköznap 8-16 óra között.

Sportbaráti üdvözlettel:
Sportiroda

• A Miskolci Toborzó Iroda május 21-én szünetel

A Miskolci Toborzó Iroda május 21-én szünetel • 4 napja

A Miskolci Toborzó Iroda tájékoztatja a lakosságot, hogy május 21-én, csütörtökön szünetel az ügyfélfogadás. Péntektől a szokásos nyitvatartási időben (H-CS: 8:00-15:30, P:8:00-12:00) várjuk a honvédelem iránt érdeklődőket a Miskolci Toborzó Irodában (Miskolc, Hatvanötösök útja 2.)

• Számos jelenlegi és egykori oktatónk kapott kitüntetést Miskolc város napján

Számos jelenlegi és egykori oktatónk kapott kitüntetést Miskolc város napján • 9 napja

Régi hagyomány, hogy május 11-én, Miskolc város napján a város kitüntetésekkel ismeri el a miskolci polgárok és szervezetek kiemelkedő munkáját. Az idei kitüntetettek között kiemelkedően sok, 11 fő nem csak a városnak, de egyetemünknek is egykori vagy jelenlegi polgára.

• Sajtómeghívó - Védőmaszkok átadása a Viola Időskorúak Otthonában

Sajtómeghívó - Védőmaszkok átadása a Viola Időskorúak Otthonában • 11 napja

A Miskolci Egyetem Egészségügyi Kara a jelenlegi veszélyhelyzetben a társadalmi felelősségvállalás jegyében - az önkéntes hallgatói segítő munkán túl – közvetítő szerepet is vállal a civil szervezetek között.

• A járványügyi helyzetben is folyamatos a toborzás

A járványügyi helyzetben is folyamatos a toborzás • 27 napja

A Magyar Honvédség a koronavírus járvány miatt egyik napról a másikra munkájukat vesztett embereknek is szeretne alternatívát kínálni.