Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon

írta Káelné Kovács Rita, 2020. január 24–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Miskolci Diákotthon Kft. Nemzeti Tanúsító védjegyes legmagasabb minősítésű ifjúsági szálláshelye az UNI-HOTEL Diákotthon Traveller Review Award díjazott lett a 2020-as évben.

Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon

Tisztelt Partnereink! Tisztelt Vendégeink!

Örömmel tájékoztatjuk  Önöket arról, hogy a Miskolci Diákotthon Kft. Nemzeti Tanúsító védjegyes legmagasabb minősítésű ifjúsági szálláshelye az UNI-HOTEL Diákotthon a 2020-as évben Traveller Review Award díjazott lett.

Köszönjük szépen a díjat és  a vendégeinknek az elismerést.

Várjuk szeretettel Önöket és a vendégeiket a diákhotelünkbe, kérem legyenek továbbra is a vendégeink és az együttműködő partnereink.

Az aktuális ajánlatainkat megtekinthetik a www. uni-hotel.hu weboldalunkon .

„Tőlünk sok élmény csak karnyújtásnyira van”

Üdvözlettel:

Káelné Kovács Rita
Miskolci Diákotthon Kft .
ügyvezető

"Gratulálunk – Ön Traveller Review Award díjazott lett!

Egy újabb felejthetetlen élményekkel teli év, amiről vendégei nyilatkoztak. Gratulálunk! Ön hivatalosan is 2020-as díjnyertessé vált!

A Traveller Review Award nem csupán egy oklevél, és az Ön pontszáma nem csak egy szám. Mind az Ön kemény munkáját tükrözi, az egyedi élményeket, amelyeket elősegített, és az utakat, melyeket felejthetetlenné tett.Ön az, aki minden nap jobbá teszi az emberek életét.

Mindannyiunktól a Booking.comnál - köszönjük! "

Fotók: internet

• Tájékoztatnak, segítséget nyújtanak, és amennyiben szükséges, biztosítják a rendet

Tájékoztatnak, segítséget nyújtanak, és amennyiben szükséges, biztosítják a rendet • 3 napja

A veszélyhelyzetben jelentkező feladatok kapcsán a Magyar Honvédségnek, a magyar katonáknak kiemelkedő szerepe van abban, hogy folyamatosan segítsék, tájékoztassák és támogassák a magyar embereket.

• KJI Esszépályázati felhívás 2020 - Határidőváltozás! • 6 napja

A Kisebbségi Jogvédő Intézet esszépályázatot hirdet külhoni és magyarországi egyetemi hallgatóknak (jogász, társadalomtudományi, politológus szak), fiatal jogászoknak és kisebbségvédelemmel foglalkozó pályakezdő külhoni fiataloknak az alábbiak szerint.

• Nyomtatás 3D-ben

Nyomtatás 3D-ben • 6 napja

Még, ha saját magunkat nem is, de a technika rohamos fejlődésének hála gyakorlatilag bármit ki tudunk nyomtatni 3D-ben, ami csak eszünkbe jut. De hogyan jutottunk el idáig? Vajon előfordulhat, hogy a jövőben egy hagyományosnak mondható Canon nyomtató mellett majd minden háztartásban lesz egy 3D-s változat is?

• Cleanfluencerek

Cleanfluencerek • 7 napja

Az utóbbi időben sokkal fontosabb lett a takarítás és a folytonos fertőtlenítés. Ezért pont jókor tört be a köztudatba a kifejezés, amit eredetileg Marie Kondo takarítással és annak örömével foglalkozó sorozata mutatott be a világnak.