Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon

írta Káelné Kovács Rita, 2020. január 24–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

A Miskolci Diákotthon Kft. Nemzeti Tanúsító védjegyes legmagasabb minősítésű ifjúsági szálláshelye az UNI-HOTEL Diákotthon Traveller Review Award díjazott lett a 2020-as évben.

Traveller Review Award díjazott lett az Uni-Hotel Diákotthon

Tisztelt Partnereink! Tisztelt Vendégeink!

Örömmel tájékoztatjuk  Önöket arról, hogy a Miskolci Diákotthon Kft. Nemzeti Tanúsító védjegyes legmagasabb minősítésű ifjúsági szálláshelye az UNI-HOTEL Diákotthon a 2020-as évben Traveller Review Award díjazott lett.

Köszönjük szépen a díjat és  a vendégeinknek az elismerést.

Várjuk szeretettel Önöket és a vendégeiket a diákhotelünkbe, kérem legyenek továbbra is a vendégeink és az együttműködő partnereink.

Az aktuális ajánlatainkat megtekinthetik a www. uni-hotel.hu weboldalunkon .

„Tőlünk sok élmény csak karnyújtásnyira van”

Üdvözlettel:

Káelné Kovács Rita
Miskolci Diákotthon Kft .
ügyvezető

"Gratulálunk – Ön Traveller Review Award díjazott lett!

Egy újabb felejthetetlen élményekkel teli év, amiről vendégei nyilatkoztak. Gratulálunk! Ön hivatalosan is 2020-as díjnyertessé vált!

A Traveller Review Award nem csupán egy oklevél, és az Ön pontszáma nem csak egy szám. Mind az Ön kemény munkáját tükrözi, az egyedi élményeket, amelyeket elősegített, és az utakat, melyeket felejthetetlenné tett.Ön az, aki minden nap jobbá teszi az emberek életét.

Mindannyiunktól a Booking.comnál - köszönjük! "

Fotók: internet

• Élelmezési Világnap a Miskolci Egyetemen

Élelmezési Világnap a Miskolci Egyetemen • 13 napja

Október 15-16., 19-20. a Miskolci Egyetem is részt vesz ezen a fontos eseményen. A campuson működő hallgatókból és oktatókból álló csoport, amely csatlakozott az Egyetemek Harca az Éhezés Ellen (Universities Fighting World Hunger or UFWH) nevű nemzetközi mozgalomhoz. Adománygyűjtő pontokat helyeznek ki a kampuszon és az Avasi TESCO áruházban (Miskolc, Mésztelep u. 1/a 3508).

• Lányok Napja 2020 – A jövőd ma kezdődik! – A jövőd itt kezdődik!

Lányok Napja 2020 – A jövőd ma kezdődik! – A jövőd itt kezdődik! • 21 napja

2020. október 1-én immár 8. alkalommal, a járványügyi helyzet miatt rendhagyó módon, online került megrendezésre a Lányok Napja a Miskolci Egyetemen. A Lányok Napja egy országos, a reáltudományokhoz közel álló szakmákat népszerűsítő pályaorientációs nap, melynek alkalmával fiatal lányok ezrei szereznek életre szóló inspirációt pályaválasztásukhoz.

• Tisztújító küldöttgyűlést tartott a MEAFC

Tisztújító küldöttgyűlést tartott a MEAFC • 23 napja

Tisztújító küldöttgyűlés a MEAFC-nál: Rakaczki Zoltán elnökként folytatja, Dr. Varga Judit és Prof. Dr. Horváth Zita személyesen vesz részt az egyesület munkájában

• Újra nyitva a Toborzó Iroda a Miskolci Egyetemen

Újra nyitva a Toborzó Iroda a Miskolci Egyetemen • 40 napja

Szeptember 14-től újra kinyitotta kapuit az egyetemi toborzó iroda, mely március közepe óta, a járványügyi helyzet kirobbanásától nem fogadott ügyfeleket.