FLO RIDA A 2020-AS EFOTT-ON

írta Sajtóközlemény, 2020. február 17–énMegosztás: FACEBOOKMegosztás: TWITTERMegosztás: GOOGLE+

Az EFOTT szervezőcsapata közzétette az első nemzetközi fellépőt, akit a Velencei-tó partjára várnak: ő pedig nem más, mint a világhírű amerikai rapper, Flo Rida! Produkcióját hazai közönség még biztosan nem láthatta, hiszen régi nagy slágerei mellett legújabb albumával fogja végigbulizni a nyarat. Ráadásul mindezt egy Pitbullal közös dal előzi meg hamarosan. Nézzük, ki mindenki érkezik még a 45. EFOTT-ra!

FLO RIDA A 2020-AS EFOTT-ON

A legnagyobb slágereivel és egy vadiúj albummal érkezik Sukoróra a gospelénekesből lett rapperóriás

A többszörös Grammy-jelölt amerikai rapper Tramar Dillard néven látta meg a napvilágot a floridai Carol Cityben, egy hatalmas családban: hét lánytestvérével töltötte mindennapjait. Művésznevén elmondása szerint nem gondolkodott sokat, mindössze szülőállama elnevezését bontotta két részre, így híresült el Flo Rida néven, akit a legtöbben a mai napig a Flo becenévvel illetnek. Kisgyermekként testvéreivel gospel kórusban énekelt, végül azonban kiderült, hogy a stílus szöges ellentéte, a rap áll szívéhez közel.

Tizenévesen rapbandákkal kezdte karrierjét, majd több népszerű mixtape-ben és stúdióalbumban is közrejátszott. 2006 hozta neki a nagy áttörést: ekkor már szerződést írt alá és olyan floridai rapperekhez társult, mint például T-Pain. A 18,3 milliós Instagram-táborral jeleskedő Dj Khaled albumán debütált, majd 2008-ban Low című dalával robbant be a köztudatba, amely tíz héten keresztül vezette a Billboards Hot 100-as toplistát és egyben a Step up 2 film betétdalául is szolgált. Innen már nem volt megállás, folyamatosan dobta piacra a világhírű slágereket, olyan előadókkal, mint Ke$ha (Right Round), David Guetta (Club Can’t Handle Me) vagy Sia (Wild Ones). Eddig 5 stúdióalbummal jelentkezett, a legutolsót 2015-ben adta ki, és most bejelentette: egy hónapon belül egy Pitbullal közös új dal, a nyár folyamán pedig egy friss és ropogós album is napvilágot lát majd! Beharangozásként a dologhoz mindössze ennyit fűzött: „Ezzel az albummal is meg szeretném majd táncoltatni a közönséget!”

A fesztivál fenti headlinere mellett újabb nagy hazai előadókat is közzétettek a szervezők: az már biztos, hogy 2020. július 15-20. között a Velencei-tó északi partján hatalmas bulit csap majd a Follow The Flow, Majka & Curtis, a ByeAlex és a Slepp, a Margaret Island, az Irie Maffia, az Ocho Macho, a The Biebers, a Blahalouisiana és a legutóbbi X-Faktor egyik legnagyobb felfedezettje, Manuel.

EFOTT, csak szabadon...

• Élelmezési Világnap a Miskolci Egyetemen

Élelmezési Világnap a Miskolci Egyetemen • 9 napja

Október 15-16., 19-20. a Miskolci Egyetem is részt vesz ezen a fontos eseményen. A campuson működő hallgatókból és oktatókból álló csoport, amely csatlakozott az Egyetemek Harca az Éhezés Ellen (Universities Fighting World Hunger or UFWH) nevű nemzetközi mozgalomhoz. Adománygyűjtő pontokat helyeznek ki a kampuszon és az Avasi TESCO áruházban (Miskolc, Mésztelep u. 1/a 3508).

• Lányok Napja 2020 – A jövőd ma kezdődik! – A jövőd itt kezdődik!

Lányok Napja 2020 – A jövőd ma kezdődik! – A jövőd itt kezdődik! • 17 napja

2020. október 1-én immár 8. alkalommal, a járványügyi helyzet miatt rendhagyó módon, online került megrendezésre a Lányok Napja a Miskolci Egyetemen. A Lányok Napja egy országos, a reáltudományokhoz közel álló szakmákat népszerűsítő pályaorientációs nap, melynek alkalmával fiatal lányok ezrei szereznek életre szóló inspirációt pályaválasztásukhoz.

• Tisztújító küldöttgyűlést tartott a MEAFC

Tisztújító küldöttgyűlést tartott a MEAFC • 19 napja

Tisztújító küldöttgyűlés a MEAFC-nál: Rakaczki Zoltán elnökként folytatja, Dr. Varga Judit és Prof. Dr. Horváth Zita személyesen vesz részt az egyesület munkájában

• Újra nyitva a Toborzó Iroda a Miskolci Egyetemen

Újra nyitva a Toborzó Iroda a Miskolci Egyetemen • 36 napja

Szeptember 14-től újra kinyitotta kapuit az egyetemi toborzó iroda, mely március közepe óta, a járványügyi helyzet kirobbanásától nem fogadott ügyfeleket.